2733
2739

کار خیر بکنی ثوابش  بین اون خودت نصف کنی تا  جهنمی نشی که نشه ؟

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چقد منم مثل تو بودم یه زمانی

چطوری دقبق بگو تاپیکا قبلم بیا لطفا بخونشون .. چطوری تونستی فراموش کنی من قلبم شدیدا درد گرفته در حالت عادی هر چقدرم ناراحت بشم قلبن درد نمیگره فقط اینجور مواقع که بحث جدایی از اونا هر بار که شده قلبم درد میگره شدبد 

قبلنا مث تو فک میکردم 

بعدها فهمیدم ب درد این دنیام نمیخورد چ برسه اونور

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
قبلنا مث تو فک میکردم  بعدها فهمیدم ب درد این دنیام نمیخورد چ برسه اونور

کاش منم مثل تو فراموش کنم ولی وقتی ده سال نتونستم .. قلبم خ درد داره انگار جونم داره میاد بالا 

مگه قرار نشد برید عمل کنید شاید باهم موندگار شدید؟

بهش گفتم گفت نه تاپیک قبلم بخون دلش تنوع میخواد کسی دیگه رو میخواد کلا 

چطوری دقبق بگو تاپیکا قبلم بیا لطفا بخونشون .. چطوری تونستی فراموش کنی من قلبم شدیدا درد گرفته در حا ...

کسی ک دوسش داشتم بعد چن ماه اشنایی فوت کرد به معنای واقعی مردم و زنده شدم فقط گریه میکردم و بغض داشتم انگار واسم دنیا ب اخر رسیده بود به خطش پیام میدادم، به دوستم زنگ میزدم حرف میزدم گریه میکردم الان با اینک چن سال گذشته ولی هنوزم قلبم از یاداورریش درد میگیره، واسش خیرات میکنم و دعامیخونم 

گــر قــیامت قــصه بـاشد، مـن کــجا بــینم تـو را... 💔🖤
2706