2737
2734
عنوان

میشه اون دنیا ادم با عشقش باشه وقتی این دنیا نشد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 29 پست
کسی ک دوسش داشتم بعد چن ماه اشنایی فوت کرد به معنای واقعی مردم و زنده شدم فقط گریه میکردم و بغض داشت ...

ای واییی 😢😢😢😢😢 خدا بهت صبر بده گریه نکننن اون اونور عداب میکشه با گریه ها 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به اون دنیا اعتقاد ندارم  به تناسخ چرا شاید زندگیه بعدیت مال تو بشه

تناسخ اصلا باور ندارم تایکا قبلم چیزایی که راجب خواب هام بوده بخونن

یادت میره بعدها

سلام ینی من انقد تگتون کردم نشد ی بار ج بدین😭اخه گفته بودین چندماه صبرکن بعد چندماه و دادم ندادین جواب.. واقعا بتون احتیاج دارم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
سلام ینی من انقد تگتون کردم نشد ی بار ج بدین😭اخه گفته بودین چندماه صبرکن بعد چندماه و دادم ندادین ج ...

چیو فصول شدم 😇

چیو فصول شدم 😇

درباره عشقم بود😂

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2740
قانون جدب اینا شکر گداری واقعا اثر داره ؟

نمیدونم عزیزم.. منم گاهی انجام میدم ببینم چی میشه 

نمیدونم عزیزم.. منم گاهی انجام میدم ببینم چی میشه 

انشاالهداگه خوشبخت میشی باهاش بهش برسی  برات حمد میخونم 

انشاالهداگه خوشبخت میشی باهاش بهش برسی  برات حمد میخونم

ممنون گلی

کاش منم مثل تو فراموش کنم ولی وقتی ده سال نتونستم .. قلبم خ درد داره انگار جونم داره میاد بالا 

ینی ناموسا تو میخوای با کسی ک این دنیاتو خراب کرده اون دنیام باشی؟بیکاری؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ینی ناموسا تو میخوای با کسی ک این دنیاتو خراب کرده اون دنیام باشی؟بیکاری؟

چون کینه ای نیستم این سرم اومده این دنیا هم 

2706