2733
2734
عنوان

اورژانسی خونریزی رو نامنظم میکنه؟

109 بازدید | 26 پست

قرص اورژانسی خونریزی رو نامنظم میکنه؟من ۴فروردین خوردم رابطمم لاپایی بود ولی خب خس کردم منی ریخت واژنم بلافاصله یدونه تنسی ۱.۵خوردم فرداشم دوتا ۰.۷۵خوردم ۵روز بعدش خونریزی شدید گرفتم موعدم هفته پیش بود ولی نشدم و پریروز خونریزی گرفتم دقیقا پریوده ولی کمتر خون میاد دردم ندارم این خون یا سیاهه یا قرمزه یا قهوه ا تیرس همش تغییر میکنه منم فک میکنم یهو قط شده نمیاد ولی بازم میاد هی قط و وصل و کم و زیاد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره میریزه بهم .میگن سرطان زا هم هس اگر توی یکسال بیشتر از چند بار بخوری مراقب باش

وای تازه شکم تا رحمم ورم داره دکتر گف برو سونو ممکنه کیست ب وجود آورده باشه🥲

وای تازه شکم تا رحمم ورم داره دکتر گف برو سونو ممکنه کیست ب وجود آورده باشه🥲

کیست از عوارض قرص نیست،ممکنه از قبل کیست داشتی.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم ازبقیه رو اصلا،چون حوصله بحث ندارم .
2740
اره میریزه بهم .میگن سرطان زا هم هس اگر توی یکسال بیشتر از چند بار بخوری مراقب باش

اولین بارمم بود تازه سه تاعم خوردم فک کنم عوارضش حالا حالاها هست

سالی دو بار بیشتر نمیشه خورد دو بارشو یه جا خوردی ببین زیادش ممکنه باعث خونریزی داخلی بشه اگه طول ...

نترسونش

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم ازبقیه رو اصلا،چون حوصله بحث ندارم .
سالی دو بار بیشتر نمیشه خورد دو بارشو یه جا خوردی ببین زیادش ممکنه باعث خونریزی داخلی بشه اگه طول ...

الان روز سومه اگه تا دو روز دیگه همین روالو داشتم باید برم دکتر چون من نهایت ۳ ۴ روز اول خونریزی قرمز دارم بعدش کم میشه

من ۱۲ بار خودسرانه خوردم 🥲نترس ب یکبار هیچطورت نمیشه

منم متاسفانه سرخود خوردم دکتر کلی دعوام کرد گف همون ۱.۵ کافی بود الانم نمیدونم ممکنه بخاطر قرص ضخامت رحمم بیشتر شده باشه ک ورم کرده 

2706