2737
2739

افتضاح

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2731

آره موافقم

طرفدارصلح.عاشق آرامش.دوستدار همسرم و فدایی بچه هام  .خدا جون بی نهایت می‌پرستمت چون معجزه هاتو زیاد تو زندگیم دیدم .حالا امروزی ها بهش میگن کارما ولی من میگم قدرت خداوند ‌.برای عاقبت بخیری خودم و بچه هام صلوات بفرستید لطفاً  
همشون همینن

این اصا یه جیز عجیب چرت 

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅
2740

اشکال از خودمونه که این فیلما نگاه میکنیم

میخواستن دختر پژمان بازغی بازیگر کنن که موفق شدن و دیگه رضایت مخاطب براشون اهمیتی نداره

چندتا بازیگر نامبر وان هم آوردن که از اول مردم ترغیب بشن به دیدنش

تازه میپرسی چرا????

ندیدم 😄

قسمت های اولشو دیدم بقیه رو ندیدم

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
اشکال از خودمونه که این فیلما نگاه میکنیم میخواستن دختر پژمان بازغی بازیگر کنن که موفق شدن و دیگه ر ...

یعنی شهاب حسینی و امیر آقایی برا دختر پژمان بازغی خودشون حراج کردن??

2706