2737
2734
چند تا کارگردان هست که اسمشونو ببینم فیلمه رو نگاه نمیکنم : حسین سهیلی زاده ، حامد عنقا ، منوچهر هاد ...

الان به اسم نمایش خانگی چرت ترین چیزها رو می کنن تو چشم ادم 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انتقام زنش رو میخواست بگیره که پیرمرده رو بکشه منتها دستور از بالا داشت نکشه ،ولی چون پیرمرده به فرش ...

چهه خررر تو خرررر شده اخرش.

فرشته واقعا عاشق حامد شده بود یا فیلمش بود؟؟ زن حامد بخشیدش آخرش ؟؟ ببخشید این همه سوال پرسیدم ازت😁❤️

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
الان به اسم نمایش خانگی چرت ترین چیزها رو می کنن تو چشم ادم 

دقیقا خیلی از فیلمای نمایش خانمی سطح شون در حد همون صدا و سیماست

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2731
چهه خررر تو خرررر شده اخرش. فرشته واقعا عاشق حامد شده بود یا فیلمش بود؟؟ زن حامد بخشیدش آخرش ؟؟ ببخ ...

هم عاشق امیر آقایی بوده قبلش هم بعد عاشق حامد شد منتها امید داشت عماد کمک کنه و اعدام نشه که شد 

زن حامدم بخاطر دخترش بخشیدش خواهش میکنم عزیز

هم عاشق امیر آقایی بوده قبلش هم بعد عاشق حامد شد منتها امید داشت عماد کمک کنه و اعدام نشه که شد  ...

من تو روبیکا نگاه میکردم قسمت میداد هر هفته 

ولی قسمت اهر رو نمیده چرا ؟ 

یه روز گذاشت دانلود کردم یادم رفت دو روز بعد اومدم دیدم کل قسمت هارو برداشتن بنظرتون چرا ؟

2740
یعنی شهاب حسینی و امیر آقایی برا دختر پژمان بازغی خودشون حراج کردن??

آره عزیزم چرا که نه

اینا همه باهم رفیقن مثلا یکیشون بگه دختر منم ببرتو فیلم نه که بهم نمیگن

الآن دقت کنی خود پژمان بازغی تو خیلی از فیلمایی که زنش پشت صحنه یه کاره ای بود نقش بهش میدادن مثل زنجیر میمونن