2737
2739
عنوان

خدایا اگه واقعی هستی چرا هیچ کاری نمیکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 51 پست
یا ایمانت کمه یا اشتباهاتی انجام دادی که نتیجش شده زندگی الانت

ت خوبی

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من قبلا فکرمیکردم چون الان زندگیم توبدترین شرایطه مقصر خداست بعددقت دیدم دلیلش بخاطر اشتباهات ...

میگن نی نی سایت شده بچه ناراحت میشن تو تو این سن کمت اینو فهمیدی؟ بعد ماها همه با ۲۰ ۳۰ سال سن اشتباه میکنیم؟ اون بدبختی ک دل نشکونده ول دلش شکسته اونی ک پول حروم نخورده ول پولش و خوردن چ؟ 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
اشتباهه نباید اینجور گفت 

ولی واقعیت همینه

طرف ی چیزیو ازخدامیخواد 

ولی اونقدر ب خداایمان نداره که همه چیو بسپاره بهش یا مطمعن باشه که خدا حاجتشومیده(اینوبارها تجربه کردم وقتی چیزیو میسپاری ب خداوازش گله نمیکنیو ایمان داری میتونه حاجتتو بده همون روزا معجزه رو قشنگ چنذین بار میبینی)

یا اونقدرمیبینی تو زندگیش طرف اشتباه کرده کرده ک دیگ راهی برا جبران نیست بعدمیادمیگ خدامقصره

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

کجای کاری عزیزم 

مریم بچه اورد و ... خدا ازش طرفداری کرد و زبون بچه رو باز کرد و ... 

حالا میبینم ادما راحت بهم تهمت ناموسی میزنن حالا ن بچه دارم ن چیزی 

گواهی هم دارم 

تازه میگن از کجا معلوم ترمیم نکردی 

خب پس خدا کجاس جوابشونو بده ؟؟؟ 

من واقعا اعتقادم ضعیف شده 

مگه حتما باید از خودشون باشیم ؟ 

چرا ی کاری نمیکنه مام ایمانمون قوی تر بشه ؟

بعد میگن پیامبر و امام ایمان قوی داشتن 

خب والا بخدا با این معجزاتی ک براشون انجام شده ایمان نیارن خیلی عجیبه 

ما مردم عادیا مگه چی کم داریم 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
ببین من قبلا فکرمیکردم چون الان زندگیم توبدترین شرایطه مقصر خداست بعددقت دیدم دلیلش بخاطر اشتباهات ...

والا من هر چی دور و اطرافم ظالم دیدم زندگیشون خوشه 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
میگن نی نی سایت شده بچه ناراحت میشن تو تو این سن کمت اینو فهمیدی؟ بعد ماها همه با ۲۰ ۳۰ سال سن اشتبا ...

چرا جبهه میگیری؟

دارم میگم بخاطر اشتباه دیگران یا خودش طرغ زندگیش خراب میشه

یا مییینی داره از یه جایی کارمای بدی هاشومیده یعدمیادمیگ مقصر خداست ک من عشقم رفته پول ندارم خانوادم باهام بدن

حتما خدا ازمن متنفره ک اینقدر بدبختی دارم

درحالی ک میبینی اخلاقش بااونی ک دوسش داره داغونه یامیبینه طرف ب دردش نمیخوره ولی باهاش ادامه میده .میبینی پول نداره نمیاد با تموم وجود تلاش کنه برا پول دراوردن یا ب کسایی اعتمادمیکنه ک حتی زیادم نمیشناستشون پولشو میکشن بالا یا درگذشته حق کسیوخوردن همین باعث شده ب بی پولی برسن

یا میبینی بارها دل خانوادشونو باررفتارای بدشکوندن بعد توقع دارن خانوادشون اونارو بخواد ولی کلی چیزای دیگ

امثال شما بخاطر اشتباه خودتون دیگران میاین خدارو مقصرمیکنید واقعا ازتون خندم میگیره

2740
خدا چه کنه این وسط بنده؟تو پاشو همت کن مثل اون داستان روباه و شیر نباش

پس چرا برا مریم کار کرد ؟ 

منم هیچ خیری ندیدم تو زندگیم تو اوج جوانی و ۲۱ سالگی احساس فرسودگی میکنم خیلی تو زندگیم بهم ظلم شده ...

زورم میرسید انتقام میگیرفتم 

اما متاسفانه همون امکانم ندارم :))) 

دارم میسوزم 

چرا جبهه میگیری؟ دارم میگم بخاطر اشتباه دیگران یا خودش طرغ زندگیش خراب میشه یا مییینی داره از یه ج ...

چی میگی عزیزم ؟ 

بچه ای ک از بدو تولد سی پی ب دنیا میاد داره جواب کدوم بدی شو میده ؟ 

والا من هر چی دور و اطرافم ظالم دیدم زندگیشون خوشه 

یا تواون دنیا قراره پاره شن

یا میبینی ب مرور زمان چجوری خدا توهمین زندگی پارشون میکنه

یکی بود ده سال پیش چهارتا بچه گربه روکشت

بعدده سال یکی از فامیلاشون سر پول همسرشو دو تا فرزندشو کشت

کلن میبینی هنوز وقت مجازات طرف نشده

من بارها دیدم که هرکی هرمشکلی تو زندگیش میاد بخاطر کارمای خودشه یااشتباهات دیگران

چی میگی عزیزم ؟  بچه ای ک از بدو تولد سی پی ب دنیا میاد داره جواب کدوم بدی شو میده ؟

بدی پدرومادرشو:)

2706