2737
2739
عنوان

خدایا اگه واقعی هستی چرا هیچ کاری نمیکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 51 پست
اگر اینطوره عجب خدای ظالمی داریم ک گناه کسیو پا کس دیگه مینویسه  اینطور نگو . خدا دیگه اینقدرا ...

عزیزم خدا مهربون تر از حد تصورته بارها گناه بندشو میبخشه

ولی میبینی طرف دل یکیو ب بدترین شکل ممکن شکونده ب یکی تجاوزکرده نمیدونم یکیو درحد مرگ کتک زده این دیگ ب خدا ربطی نداره ک بخواد ببختش این حق بنده خداست که بخواد ببخشه یان وقتی همون بنده نمیبخشه هرروز طرفو نفرین میکنه

شک نکن توهمین دنیا طرف جواب ظلمشو ب بدترین شکل ممکن میگیره

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خدا مهربون تر از حد تصورته بارها گناه بندشو میبخشه ولی میبینی طرف دل یکیو ب بدترین شکل ممکن ش ...

باشه درست میگی 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
باشه :)))  19 سال تو زندگی فقط تحقیر شدم و سختی کشیدم  تهمت شنیدم  بی پولی کشیدم&n ...

قضاوتت نمیکنم ولی الان این همه سختی کشیدی ان شاءالله عاقبتت بخیر باشه 🤍💚🤲🏻😉

بیا یکم تغییر بده زندگیتو هرروز شکر کن بابت چیزایی که داری حتی ساده ترین چیزا میبینی کم کم زندگیت عوض میشه شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت نعمت از کفت بیرون کند

خدا شناسی یا خووود شناسی ویس هاشو گوش کن ببین کی هستی برا چی اومدی خدا الکی که نیافریده این همه موجود پیچیده ای رو هدفش چیه کار ما چیه تو دنیا وووو....... 

اینارو بکنی کم کم حالت خوب میشه از سردرگمی درمیای  خدارو پیدا میکنی... 

ای آنکه طلبکار خدایی به خود آ 

از خود بطلب کز تو خدا نیست جدا

اول به خود آ چون به خود آیی به خدا

اقرار بیاری به خدایی خدا

کسایی که بهت بدی کردنو ببخش تا خودت رها بشی از اونا وگرنه که میبازیم بزار تهمت بزن دروغ بگن بیخیال ببخش تا حال خودت خوب باشه 

ببخش

زیرا با بخشش است که

رها میشوی

و آنگاه که رها شدی دیگر برای انتقام، دریک زندگی دیگر، دوباره به دنیا نخواهی آمد. که انتقامت را بگیری

پس هم اکنون او را از

اعماق درونت ببخش تا  از او آزاد شوی.

🗝میتونستی تخریب کنی اما احترامش رو حفظ کردی،

اون لحظه جلوه ای از خدا بودی❤️ که بخشیدی تو خیلی عزیزی💙🤍

ببخشید که طولانی شد وقتتو گرفتم حلالم کن ان شاءالله بتونی حالتو خوب کنی 💙🤲🏻

ای مخلوق من!

از آن لحظه که ایمان بیاوری، من همواره در کنارت هستم.

و هیچ کس جز من نمی توانم امنیت و آرامش را نصیبت کند؛

در آرامشی شناور می شوی.

هیچ یک از عناصر دنیای مادی یارای آرام کردن تو را ندارد‌

من تنها آرامش بخش مطلق دل های مخلوقاتم هستم.

امضا ♡خدا

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
2742
چ ربطی داره  مگه قرره برا ی عده فقط خوب باشه ؟ اگر اینطوره والا منم بودم اعتقادم قوی میشد&nbs ...

همه ی پیامبرها و امامها تو زندگیشون سختی کشیدن 

پس امام حسین چی بگه که جلو چشمش خونواده اش رو دونه دونه شهید کردند و هر کسی که باقی موند رو اسیر؟ 

اصل اینه که دنیا محل سختی و آزمایشه 

برای هرکس به یک شکل