2737
2739

پیدا کردین بیاین هر چی دلتون خواست بگین بهم 

خدایا یعنی چی چرا منو زشت آفریدی 

نمی‌دونم چیکار کنم خسته شدم از مقایسه خودم به بقیه 

به جای اینکه حواسم تو درسم باشه همش تو فکر ظاهرم 

اطرافیانم همشون خوشگلن و خوش قیافه نمی‌دونم من به کی کشیدم خب حداقل زشت نیست 

از دختر عموم متنفرم اون خیلی خوشگله 

همه فامیل تعریفش میکنن هی میگن خانم خوشگل خانم خوش عکس و ...

اختلاف سنیمون خیلی کمه یک دو  سال 

بخاطر این همیشه اذیت شدم 

همه فامیل از اون تعریف میکنن 

سه تا عمه دارم همش از اون تعریف میکنن 

حالم از همه شون بهم میخوره 

هیچ وقت حلالتون نمیکنم فامیل های عوضی 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه کم پول داشته باشی از انجالیا جولی هم خوشگل تر میشی.به خودت برس

عکس میدی؟

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  
2738
یه کم پول داشته باشی از انجالیا جولی هم خوشگل تر میشی.به خودت برس عکس میدی؟

نه عکس نمیتونم بذارم میترسم آشنا باشه

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

ببین قطعا خودت هم خیلی زو خودت عیب میزاری اما 

سعی کن با موفقیت خودتو بکشی بالا

اونوقت میبینی قشنگ تر و باکلاس تر و مورد توجه تر از همه خودتی

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

خوندن تاپیکت رفتم تو فکر خواهرزاده و برادرازده ام جفتشون دخترن با فاصله یک سال تفاوت سنی خواهرزاده ام بشدت خوشگله موهای لخت طلایی  سفید مثل برف چشمای درشت آبی بینی کوچولو هر جا میریم ازش عکس میگیرن برادرزاده ام چند وقت پیش بهم میگفت همه اونو از من بیشنر دوست دارن حق دارن آخه اون خیلییییی خوشگلتره فکر میکنم بزرگ شن اینجوری دشمنش بشه 😢

تجربه ثابت کرده هر کی اینجا میگه زشتم برعکسش میشه 

مطمئن باش من راستشو گفتم 

خوندن تاپیکت رفتم تو فکر خواهرزاده و برادرازده ام جفتشون دخترن با فاصله یک سال تفاوت سنی خواهرزاده ا ...

خب حق داره 

مشکل از شما هم هست 

مطمئن باش من راستشو گفتم 

ولی من مطمعنم خوشکلی حالا شاید دختر عموت خوشگلتر باشه ولی شما هم زیبایی خودت رو داری بعد بشین خوب درس بخون موفق بشی بعد به اون میگن خوشگل خانوم ولی مثلا شما بشی خانم دکتر یا خانم مهندس اینجوری بهتره 

2706