2737
2734

با پارتنرم دچار اختلاف شدم.احساس میکنم از هیچ دختری نمیگذره.اول یه اکیپ بودیم،رفیقم اول روش کراش بود.بعد با هم رفتیم تو رابطه.دوهفته بعد تولدش شد،سوپرایز کردم با همون اکیپ.الان تازه فهمیدم رفیقم رفته بهش کادو داده مخفیانه.رفیقم کلا دو به هم زنه.دیدم ازش.بین همه رو دوس داره بهم بزنه.بین منو پارتنرمم سعی میکنه بهم بزنه.چن وقت پیش پارتنرم یه عروسک خرید واسم جلو اون داد بهم.اونم ناراحت بود.پارتنرم از همون عروسک واسه خودش خریده بود‌.مال خودشو داد به رفیقم.منم خیلی حسادت کردم عروسکو انداختم.بعد رفیقم فهمید رفت به پارتنرم گفت.پارتنرم به روم نیاورد ولی فهمیده بود.کلا خیلی از رفیقم آسیب دیدم.امروز به پارتنرم زنگ زدم گفتم نمیخوام باهاش حرف بزنی بهش اعتماد ندارم.گفت اگه مشکل دارم با رفیقم نمیتونم بین اونو رفیقمو بهم بزنم.یکم بحث کردیم.بعدم پیام داد بهم.ادنجا هم بحث کردیم.عکسشو میزارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با هردو کات 

از این به بعد هم رفیقات رو با پارتنرت اشنا نکن

و مهم تر از همه با هرکسی رفیق نشو و باهرکسی نرو تو رابطه اول بشناس طرف رو هول و دو بهم زن نباشه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بابا یارو عملا گفته هر کاری میکنی بکن من با زینت قطع رابطه نمیکنم چرا؟ شرط میبندم همین کات کردی زرتی با دوستت  بره 

کات کن این ادم به تو متعهد نیست اون رفیقنم بنداز اشغالی

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
2740
اگه کات کنم ینی رفیقم به خاستش رسیده.نمیخام کات کنم ک اون خوشحال شه 

عزیزم اتفاقا ادم هول لیاقتش همون یکی مثل دوستته 

اینجور ادمو باید بدی بره 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
اگه کات کنم ینی رفیقم به خاستش رسیده.نمیخام کات کنم ک اون خوشحال شه  

حاضری به خودت آسیب بزنی که رفیقت ناراحت شه؟ یه خورده واسه خودت ارزش قائل باش، تو با انتخاب فرد بهتر هم میتونی به دوتاشون بفهمونی که هیچ پخی نیستن

مگه تو چقدر عمر می‌کنی که وقتتو صرف آدمای اشتباه و سمی بکنی؟اصلا ارزششو ندارن...حیف تو نیست؟

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
2706