2733
2734
عنوان

نظرتون راجب شاغل بودن زن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1099 بازدید | 85 پست
مرد وظیفه شه.  مردا رو اینطور پررو نکنید. یعنی دستش جلو مرد دستش دراز باشه.؟  

شاید مرد قانونا وظیفه داشته باشه ولی خب خیلی از خانوما شان و غرورشون اجازه نمیده دستشون تو جیب مرد باشه کلا وابستگی مالی ضعف به هم همراه خودش میاره 

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما می گین. زن نباید جلو شوهر دستش دراز باشه. ولی من می گم. شوهر وظیفه شه. زن باید خانمی کنه.  ...

عقاید هر کس محترمه

عقیده من اینه که همین که میگیم مرد زن میگیره،غلطه

زن وسیله نیس که گرفته بشه

از نظر منم هر کس مسئول خودشه

نباید برای خرج و... محتاج کسی باشه

بازم میگم بالاخره نظر هر فرد و زندگیش محترمه

دیشداندارا غمگینه...
همین که کار کردن رو کلاس میدونن یه جوری حس بدی به آدم میده.. من کلا جاریهام خونه دارن و وضع شوهراشو ...

😁😁

انقدر کلاس میدونن قیافه میگیرن انگار چکارست. ی معلم زبان اموزشگاه ساده.. 

2731
یکبار امتحان بکن😁

اصلا انقدر مستقلم متاسفانه که کسر شأن میدونم.. خیلی مزخرفم امیدوارم خانمهای شاغل به  این حد از استقلال نرسن... چون زیادیش هم خوب نیست...

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
همین که کار کردن رو کلاس میدونن یه جوری حس بدی به آدم میده.. من کلا جاریهام خونه دارن و وضع شوهراشو ...

جدی میگی؟ 

مگه میشه 

مگه داریم 

حتی اگه شاغلی هم پول بگیر 

یه لذتی داره ها🙃

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
جدی میگی؟  مگه میشه  مگه داریم  حتی اگه شاغلی هم پول بگیر  یه لذتی داره ه ...

گفتم به استارتر ... یه استقلال مزخرفی دارم.. یا شخصیتمه نمیدونم اصلا دلم نمیخواد از کسی چیزی بخوام... کلا این مدلی هستم.. و میدونم خیلی بده اما دیگه نمیتونم کاریش کنم.

شاید مرد قانونا وظیفه داشته باشه ولی خب خیلی از خانوما شان و غرورشون اجازه نمیده دستشون تو جیب مرد ب ...

معذرت قبول ندارم.   جاریم خانه داره. مثل آب خرج می کنه.و خوشگذرونی و .......به نسبت منکه شاغلم.      حالا نه فقط جاریای من.  کلا خانه دارای اطرافم خیلی خوشگذرون و .....هیچیک کمتر از شاغلا ندارند 

معذرت قبول ندارم.   جاریم خانه داره. مثل آب خرج می کنه.و خوشگذرونی و .......به نسبت منکه شاغلم. ...

جاریای منم همینطورن.. یکیشون کاناداست اون یکی بهترین خونه دارآباد.. هیچکدوم هم خانه دار نیستن. اما رفتار شوهراشون باهاشون یطوریه... کلا اگه شوهر من باهام اینطوری حرف بزنه یا رفتار کنه پوستشو میکنم.. نمیدونم ربطی به شاغل بودن داره یا نه...

من کارام ورفت وامدام وخط قرمزام رو اصوله 

مشکلی از این بابت ندارم 

ولی از اونور معلمی رو خیلی دوست دارم 

بعد از اونورتر آقا میگه واسه ده تومن میخوای بری خودتو بیچاره کنی میدونی کار کردن چقدر سخته صبح بیداری وفلان وبهمان 

به نظرم اگه شغلی باشه نیمه وقت باشه و با شرایط روحی خانوما بخونه و تعطیلی داشته باشه و سبک باشه  کاراش و بتونم به بچه هام برسمو و....( تنبلم خودتونـــــــید😅) 

با این شرایط خوبه خانوم بره سرکار 

واسه روحیه اش خوبه 🥰

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

علاوه بر مواردی که دوستان اشاره کردند شاغل بودن باعث بروز و شکوفایی استعداد آدمی هم میشه

این خانم هایی که شوهرشون ماهیانه نمیده یا روشون نمیشه بگیرن برن وام بگیرن قسطاشو بدن همسر گرام بده اینم یه تجربه عالی 

2706