2733
2734
عنوان

نظرتون راجب شاغل بودن زن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 85 پست
معذرت قبول ندارم.   جاریم خانه داره. مثل آب خرج می کنه.و خوشگذرونی و .......به نسبت منکه شاغلم. ...

نمیگم خرج نمیکنن بحثم اینه که خیلیا غرورشون اجازه نمیده نصرف کننده صرف باشن

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم به استارتر ... یه استقلال مزخرفی دارم.. یا شخصیتمه نمیدونم اصلا دلم نمیخواد از کسی چیزی بخوام.. ...

🌹🌿 چه جالب 

من ولی آقا حقوق گرفتنی قشنگ میرم به اقا میگم یالا روزی منو که خدا بهت داده تا برسونی به دستم

برسون به دستم دیگه 😅

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2742

به نظرم کار کردن برای زن خیلی واجبه،خصوصا تو جامعه ی ما که زن ها حق و حقوق کمی دارن.

مهریه قسطی میشه به سالی یک یا دوسکه و...

نیازی نیست پول شارژ نت را هم همسرت بده

اجتماعی هستی و تو دخمه ای به اسم آشپزخونه عمرت هدر نمیره.

اعتماد به نفس زن تقویت میشه و با رسیدن به استقلال،پس فردا نمیگه کتک خوردم کبود شدم ولی نگید طلاق چون شرایطش را ندارم.

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2740
خواستم بگم افتخار میکنم به وجودتون🌸

فدای شما🌹❤️😘

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹