2733
2734
عنوان

نظرتون راجب شاغل بودن زن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 85 پست
من بدون دلیل باشه به همسرم گله میکنه

باهمسرت صحبت کن 

بگو من دوس دارم اوقات فراغتمونو باهم تنها بگذرونیم و از زندگیمون لذت ببریم و حداقل هفته ای یه شب بریم اینم چون دلمون براشون تنگ میشه 

باور کن مرد هرچقدرم غدو یه دنده باشه اخرش به فرمان زنه تومیتونی بازبون خوش حرفتو به کرسی بنشونی

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
خانم خانه دار هست که تمامی امورات منزل از جمله  حساب کتاب درآمد همسرش دستش هست و به خوبی مدیری ...

دقیقا  هردو قابل احترام هستند من خودم بیشتر خانه داری دوست دارم تاالان خانه دار بودم ولی از اول مهر دیگه میشم  شاغل تا سی سال...  وخیلی نگرانم ایا میتونم از پسش بربیام ایا علاقه دارم یاخیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهمسرت صحبت کن  بگو من دوس دارم اوقات فراغتمونو باهم تنها بگذرونیم و از زندگیمون لذت ببریم و ...

باور کن سخته اونا دعوت میکنن غذا میزارن میگن بیاید...  مادرش بدجور گله میکنه برای همین من برخلاف این ک خانه داری دوست دارم  دیگه از اوا مهر شاغل میشم  برای  اینکه یسریا رو نبینم.....  البته اگر انشالله کارم رو دوست داشته باشم اصلا یذره هم مشکلی نیست 

دقیقا  هردو قابل احترام هستند من خودم بیشتر خانه داری دوست دارم تاالان خانه دار بودم ولی از اول ...

بله که جایگاه زن همیشه قابل احترام بوده و هست 

بهتون تبریک میگم 

امیدوارم که موفق و سربلند باشید عزیزم 🌹 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2731
بله که جایگاه زن همیشه قابل احترام بوده و هست  بهتون تبریک میگم  امیدوارم که موفق و سربل ...

مرسی عزیزم برام دعا بکنید خیبلی نگرانم❤ دوست دارم باعشق ادامه بدم کاش امیدوارم شغلی که انتخاب کردم درست باشه و مهم علاقست

مرسی عزیزم برام دعا بکنید خیبلی نگرانم❤ دوست دارم باعشق ادامه بدم کاش امیدوارم شغلی که انتخاب کردم د ...

خواهش میکنم جانم به روی چشمام 

اصلا نگران نباشید قطعا که شما انگیزه و اراده و هنر 

قرار گیری در این سمت  را داشتین که اقدام کردین 

قوی و سرزنده شروع کنید 

موفقیت سهم شماست 

اولین درآمد لذت بخش ترین و دلیل محکمی برای ادامه کارتون با عشق و امید هست 

❤️✨

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
مرد وظیفه شه.  مردا رو اینطور پررو نکنید. یعنی دستش جلو مرد دستش دراز باشه.؟  

مگه من گفتم دراز باشه

میگم نباشه

الان شما تکلیفتون چیه

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2740
مرسی عزیزم😍❤❤❤بهترین هارا براتون ارزو میکنم

متشکرم عزیزم 😍❤️

دقیقا این درست ترین نظریه هست

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من کاملا موافق متن هستم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

نظرم بشدت مثبته

حیف که شرایطشو ندارم وگرنه حتما شاغل میشدم 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706