2737
2734
عنوان

نظرتون راجب شاغل بودن زن چیه؟

1087 بازدید | 85 پست

نظرمن این متنه دوستان 

من بیکار بودم ولی دارم شاغل میشم درسته سخته ولی بنظرم رفت امد های بیهوده باخیلی از ادما رو کم تر میکنه خصوصا زن متاهل و رفت امد ها با خانواده همسر حرمت ها حفظ میشه و علاوه براون دستت جیب خودته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نظرم اینه که هرکس دوست داره کار میکنه هرکس دوست نداره کار نمیکنه و خونه داری رو انتخاب میکنه و واقعا هیچ ربطی به ما نداره

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

دوست ندارم شغل ببرون همسرت پولدار باشه خسیس هم نباشه خرجت کنه پول حدا هم بهت بده 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738

رفت و آمدها رو قبول ندارم.  من با جاریهام که خانه دارند دقیقا به یه اندازه رفت و آمد داریم. و مخالف رفت و آمد با خانواده همسر نیستم.  ولی زن مجبور نیست کار کنه. درسته دستش تو جیبشه همسر بدعادت می شه

2706