2733
2734

من فردا پس فردا باید پری بشم 

یک عمر از درد سینه ده روز قبل پری داغون بودم 

این ماه اصلا هیییچی ذره ای درد نمیکنه نمیدونم چرا میترسم😩

هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده بگم هورمونام قاطی کرده هیچ دلیلی براش پیدا نمیکنم😐

راستی یه ساله اقدامم ولی اولین باره همچین چیزی میبینم نکنه یه مرضی چیزی گرفتم 😑

وایی منم دبیرستانی ام از ۶اسفند پریود نشدم خیلی میترسم نمی‌دونم چرا به نظرتون می‌تونه مال استرس باشه ...

اره عزیزم عقب افتادن اگه اقدام نکردی به بارداری هززززار تا دلیل داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم عقب افتادن اگه اقدام نکردی به بارداری هززززار تا دلیل داره 

شاید بارداری 

با تعغییر فصل هم گاهی آدم عقب میندازه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2731
بابا دبیرستانی ام بارداری چی ؟ مامانم میگه بخاطر استرسه

میگم عقب افتادن نشانه بارداریه ولی جز این هزار تا دلیل داره منظورم اینه ادم اگه عقب بندازه هزار تا دلیل داره بارداری یکی از دلایله که تو مجردی نیستی

اگه منو میگی من ۱۶سالمه باردار نیستم 😄 میگم شاید بخاطر استرس اینجوری شدم

نخیر با خانم اسی بودم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت