2737
2739

سلام من ۱۷سالمه ۹خرداد۱۸سالم میشه  وترک تحصیل کردم ۱۵سالگی ازدواج کردم و الان ۶ماهه باردارم و اصلا درامدی ندارم توایتا ی کانال دارم ک ممبرمیفروشم هر۱۰۰تا۳۰تومن خوبه درامدش ولی ازوقتی ک باردارشدم یاهمش خستم یا خوابیدم یا حس و حال ندارم به کانالم برسم ودرامدموبیشتر کنم دوره ادمینی خریدم اونم حسم نمیگیره حتی نگاه کنم دیگه خسته شدم ازاین وضع ک هرچی میخام باید ب شوهرم بگم برام بخره ک حتی پول نت خودمم نداشته باشم تصمیم گرفتم دیگه تغییر کنم ازهمه لحاظ کلن لایف استایلمو عوض کنم برای خودم یه منبع درامدداشته باشم و مستقل باشم حداقل درحدی که نت خودمو باپول خودم بزنم میخام یه کانال یاگروه بزنم تو ایتا یا تلگرام کسایی که میخان مثل من تغییرکنن بگن ایدی کانال بدم بهشون تاازهم انگیزه بگیریم و برای زندگیمون برنامه ریزی کنیم و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش ترک تحصیل نمیکردی ‌.کاش ازدواج نمیکردی .و کاش باردار نبودی به این زودی

حالا دیگه گذشته به فکر بچه ات باش دنبا اومد  ادامه تحصیل بده کنکور بده یه رشته خوب .چون سنت کمه بعدا سن بالا رفت نمیشه حداقل درس خوند

2738
کاش ترک تحصیل نمیکردی ‌.کاش ازدواج نمیکردی .و کاش باردار نبودی به این زودی حالا دیگه گذشته به فکر ب ...

من خودم خیلی دوست دارم ادامه تحصیل بدم وقتی ک عقدکردیم دیگ ن بابام گذاشت ادامه تحصیل بدم ن نامزدم حتی باشگاه هم میرفتم اونم نزاشتن ک دیگه برم تکواندو میرفتم کمربند قرمز ۶تامسابقه استانس اول شده بودم  درسمم خیلی خوب بود معدل نهمم ۱۹/۸۵شدش ولی میدونم بعدبارداریمم نمیزارن ک ادامه بوم تاقبل بارداریم توخونه بصورت خوداموز انگلیسی میخوندم و امگلیسیم درحدحرف زدن خیلی خوبه ولی میخام بااین محدودیت هایی ک دارم زندگیمواونجوری ک میخام بسازم 

2706