2737
2739
عنوان

با دلیل بگین کار من گناهه یا ن

349 بازدید | 38 پست

من کاملا مطمئنم شخصی برام دعا جدائی گرفت و شدم     منم اینکارو بکنم گناهه  دوساله د این وسوسه   تو وجودمه      اعتقادی هم ندارم  خدا تقاص میگیره  الان این کار من گناهش چیه  مگه نمیگن  چشم درمقابل چشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چشم در مقابل چشم و اگه همه بخوان انجام بدن دنیا سنگ رو سنگش بند نمیشه من بدم میاد به شخصه زندگی کسی و خراب کنم کاری، به کارما ندارم اصلا دلت میگیره اینکار و بکنی

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2740

آره گناهه چون حتی اگه ۱۰۰ درصد هم مطمئن باشی اون اینکارو کرده و حتی اگه شما زن و شوهر هیچ مشکل دیگه ای نداشتین که بعیده،بازم شما این کار رو بکنی برای تلافی اون شخص زندگی همسرش هم خراب کردی . حداقل در برابر اون یه نفر ظلم کردی . 

2706