2733
2739
عنوان

دوست پسرم تلگراممو پاک کرده خودش داره من نه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 65 پست
مثلا خیره سرم احترام گذاشتم به نظرش همونطور که اون احترام گذاشت اینستا رو گذاشت کنار

خودت الان اینستا داری؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا خیره سرم احترام گذاشتم به نظرش همونطور که اون احترام گذاشت اینستا رو گذاشت کنار

ببین تلگرامت رو نصب کن..اگر اونم داشته باشه توی مخاطبین تلگرامت میاد ديگه...بعد توی تل پیامش بده خوش میگذره اینجا

یا اینکه واسه اون آقا پیام مخاطب فلانی به تلگرام پیوست میاد اگر گفت چرا نصب کردی بگو به همون علت که تو نصب کردی 

‏چه می‌دونم،،،منم بار اولیه که دارم زندگی می‌کنم :)
از الان برا ابتدایی ترین حقتونم تکلیف تعیین میکنه؟ من هرگز و ابدا با کسی ک انقدر نگاه پارانوییدی دا ...

واقعا خیلی دارم اذیت میشم هفته ای یه بار بیشتر اونم روز دو ساعت بیشتر نمیتونم ببینمش چون کار داره ۲ساله که تو رابطه ایم بعد من از حقوقم کمکش میکردم بعد دیده بود کتونیم یکم خراب شده گف باهم میریم میخابم دیروز رفته از همونجا که قرار بود برای من بخره برای خودش خریده با اعتماد به نفس بهم پیام داده کتونیش مفت بود برات خریدم

2731
ببین تلگرامت رو نصب کن..اگر اونم داشته باشه توی مخاطبین تلگرامت میاد ديگه...بعد توی تل پیامش بده خوش ...

اتفاقا از صبح وصل کردم هنوز نمیدونه!!!!بعد تایم انلاینیشو و اینا کلا پنهانه!!!!

اتفاقا از صبح وصل کردم هنوز نمیدونه!!!!بعد تایم انلاینیشو و اینا کلا پنهانه!!!!

خب چی زده..زده آخرین بازدید به تازگی..یا زده خیلی وقت پیش

اگر خیلی وقت پیشه بدون پس که حذف کرده..اگر به تازگی یه اخیرا بدون که داره 

مطمئنی شماره دیگه ای نداره که باهاش وصل شه به تل

‏چه می‌دونم،،،منم بار اولیه که دارم زندگی می‌کنم :)
2738
واقعا خیلی دارم اذیت میشم هفته ای یه بار بیشتر اونم روز دو ساعت بیشتر نمیتونم ببینمش چون کار داره ۲س ...

نمیدونم بااینکه میبینی این ادم هم شکاک هم خسیس باز یهش چسبیدی

الان بهت بگه تلگرام پاک کن فردای عقد بهت میگه حق نداری تا سر کوچه بری

الان میگه سرکار نرو فردا در خونه رو روت قفل میکنه

2706