2737
2739

بعد دیشب من از سرکار امدم ساعت ۱۲رسیدم خونه بهش پیام دادم گفت الان میام باهم حرف بزنیم بعد امد دیدم هی دارم پیام میدم نیست جواب پیامامو بده بعد منم گفتم اگ نمیای بگیرم بخوابم بعد از صفحه چتمون عکس فرستاد گف من داشتم پیاماتو جواب میدادم چته یه چند تا فحش داد بعد یهو بالا صفحه چای که واس خودش بود فرستاده بود دیدم عه این وی پی انش روشنه بالاشم زده تو تلگرامه انقد حرص خوردم میخوام بهش بگم اما نمیدونم چجوری بگم دیشب دیگ خوابید نشد بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چه زور به یه پسر غریبه اینقدر رو میدین که تلگرامتون رو‌پاک کن 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2740

تلگرام مگه چیع؟؟؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
چه زور به یه پسر غریبه اینقدر رو میدین که تلگرامتون رو‌پاک کن 

همسرمم که ازش سه تا بچه دارم همیچین تصمیمی نمیتونه برام بگیره

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

چقدر رو میدین به دوست پسر 

هم دوست پسر بدی و هم اگر همسرت بشه اصلا بدرد نمیخوره 

احمق نباش تو رو خدا 

از الان اختبارتو میدی دستش 

داره یک غلطی تو تلگرام می‌کنه و نمی‌خواد بفهمی 

2706