2733
2734
عنوان

نظرتون راجب دوری و دوستی چیه؟

78 بازدید | 17 پست

درسته میگن این حرف رو ؟

مثلا من خودم تو هر مراسمی شرکت میکردم جواب پیام همه رو تک به تک میدادم ولی حس میکنم از چشم افتادم 

درسته میگن هر چقدر کمتر تو مراسمات و اینا باشی عزیزترین البته کسایی که وقتی حسی محلت نمیدن 

چطوری عزیز باشین و مورد احترام ؟

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوری و دوستی رو قبول دارم ولی کاری که شما کردی همون احترام گذاشتنه که درست و به جا بوده

من به همه احترام میذارم اصلا دوس دارم بهترینا براشون باشه ولی از چشم افتادم 

2740
 برا الان وافعا همین خوبه  من حوصله کسیو ندارم شاید اونهام حوصله منو نداشته باشم

من حوصله اونا رو داشتم ولی اونا حوصله منو نه 

مثلا تو مراسماتشون اینا هستم محل نمیدن و وقتی هم نمیرم ناراحت میشن 

اره حتی برا خانواده خودتم خوب نیست دم دستی باشی چه برسه همسر

میشه بگی من چطوری با بقیه رفتار کنم 

ازدواج نکردم ۱۸ سالمه 

از چشم همه افتادم 

میخوام عزیز بشم 

انقدر ناراحتم 

همونقدری که احترام میذارن بذار نه بیشتر

سعی میکنم از این به بعد اونطوری باشم 

بعد میدونی مشکل کجاست ناراحت هم میشن وقتی تو مهمونی هاشون نمیرم وقتی میرم محل نمیدن وقتی نمیرم ناراحت میشن 

میشه بگی من چطوری با بقیه رفتار کنم  ازدواج نکردم ۱۸ سالمه  از چشم همه افتادم  میخ ...

عزیزم برا هرکسی در همون حد که عنوانته رفتار کن مثلا با خاله ات در حد یه خواهر زاده باش با دوستت در حد همون دوست نه بیشتر نه کمتر

سعی میکنم از این به بعد اونطوری باشم  بعد میدونی مشکل کجاست ناراحت هم میشن وقتی تو مهمونی هاشو ...

بعضیا عادتشونه کلا چشم دیدن آدم ندارن ،بعدم که میبینن یا محل نمیدن یا تیکه پاره میکنن آدمو ،ما داریم زن عموی خودم اینجوریه ،واسه دورانی آدمو نمیخواد فقط یکی رو میخواد که خودشو خالی کنه روش ،بهترین اینه ناراحتیش به یه ورت بگیری

2706