2733
2734

هزینه های عروسی به عهده ی پسره یا پدرمادرش؟ 

ما خودمون واسه داداشم هزینه های عروسی رو بابام داد پول رهن خونه رو هم بابام داد ، چهار تا کالا رو هم بابام خرید، سرویس طلای عروسی هم بابام خرید حدودا سی گرم بود که به پول الان حدودا صد میلیون میشه .

سر عقد و یلدایی و عیدی هم بابام شیش تا النگو و یه دسبند و سه تا انگشتر در مجموع خرید به مناسبتای مختلف به زنداداشم دادن که اونا همه سنگین بود هر النگوش حدودا شیش هفت گرم بود. تازه بابام پولدارم نیست ، یه معلم بازنشسته ست که ماهی ۱۴ میلیون درآمدشه مامانمم خانه دار بوده و درآمدی نداشته .

مادرپدرشوهرم دوستای دبیرستان مامانم بودن که بعد از سی سال از صفر به صد رسیدن هر دو حقوق بازنشستگی میگیرن دو تا کامیونم دارن که گذاشتن شرکت هر کودوم ماهی ۸۰ میلیون بهشون درآمد میده ، یه هشت نه تا خونه هم دارن که همه رو اجاره دادن .

حالا قرار شده یکی از مستاجراشونو بلند کنن که شوهرم بشینه ، اونم والا معلوم نیست از شوهرم کرایه بگیرن یا نگیرن .

واسه عروسی هم فعلا که میگن تو یکی از زمیناشون صندلی بذارن فقط فامیلای نزدیکو در حد ۵۰ نفر دعوت کنن عروسی بگیرن .

یه سرویسم برام خریدن به شدت ظریف کلا ۵/۵ گرمه یلدایی و عیدی و ... هم که خبری نبود حالا بگذریم من گفتم نمیخوام تو زمین عروسی بگیرم میخوام تالار باشه ، والا اینجوری اگه عروسی نگیریم سنگین تریم . 

اونا هم گفتن هر جور خودتون دوس دارید عروسی بگیرید  هزینه ش رو هم خودتون بدید .

شوهر من تو مجردی هر چی کار کرده داده به مادرش .

الان از دار دنیا چیزی به جز یه ماشین نداره .

الان بابای منم واسه من حدودا ۶۰۰ میلیون جهیزیه خریده  حدود ۱۰۰ میلیون واسه جشن عقدم هزینه کرده . خیلی زورم میاد. اگه میدونستم اینا اینجورین نمیذاشتم بابام اصلا  جشن عقد بگیره برام.

شما ها هم برای شوهرتون یا داداشتون اینجوری بوده که همه هزینه ها رو خودش بده ؟ یا فقط ماییم که بابام دلسوز بچه هاشه

داماد و عروس

چه ربطی داره به خانواده ها

اونا اگه دلشون خواست میتونن کمک کنن که لطفشونه

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانواده اگر بتونن کمک کنن که خیلی خوبه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2740

شوهر من که باباش فوت شده دیگه خودش همه هزینه ها رو داد 

ولی کلا طرف ما پدر داماد هزینه رو میده

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

الان میان میگن وظیفه خود پسره.همونجور ک رسمه مدر دختر جهاز بده پس پدر عروس باااید عروسی بگیره.لطف نیس.وظیفشه.

ولی برا ما هم پدر همه هزینه هارو میده.پدرشوهرت خیلی گداس.ب شوهرت بگو حرف بزنه بزور بگیره هزینه عروسیو. خونه هم بنامش بزنن.

وضع مالی پدر شوهرمنم خوبه ولی برا هیچ کدوم از بچه هاش یه قرونم خرج نکرده با اینکه اوایل شوهرم وضع نالی خوبی نداشت ولی همه مارارو خودش تنهایی کرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706