2737
2739
عنوان

میخام اقدام کنم بارداری اما...

99 بازدید | 5 پست

بچع ها من سونو دادم گفت رحم و تخمدانت مشکلی ندارن و ممکن اون اتفاق قبلی ک تستم مثبت شد بارداری پوچ یا بهم ریختگی هورون باشه والان رحمت اماده ی بارداریه اما ازکیت تخمک گذارب استفاده کنم؟امروز دهم پریودی بودم ازکی اقدام کنم نمیدونم چرااستزس دارم تجربه ای دارید کمک کنید

اقدام کن از الان

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

استرس نداشته باش بگو من اقدام میکنم شد شد نشد یه ماه دیگه . چون سالمم هستی نگرانی نداره . مطمئن باش تا قبل شش ماه نتیجه میگیری. از همین امروز یه روز درمیون تا 19 پریودی . علاوه بر این به شوهرت عرق کاسنی بده خودتم ویتامین اینا مصرف کن تا تخمکت با کیفیت باشه . پیاده روی داشته باش و مواد قندی مضر رو حذف کن و یوگا قبل از بارداری کار کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس نداشته باش بگو من اقدام میکنم شد شد نشد یه ماه دیگه . چون سالمم هستی نگرانی نداره . مطمئن باش ...

کلا ویتامین این چیزا دکترم نوشت میخوریم . فقط ازکجا بدونم روز تخمک گذاریم کی هست

2728
کلا ویتامین این چیزا دکترم نوشت میخوریم . فقط ازکجا بدونم روز تخمک گذاریم کی هست

کیت تخمک گذاری بگیر از شب ده پریودی بزن ببین کی پررنگ میشه . بعدشم علائمش زیاد شدن میل جنسی و ترشحات سفیده تخم مرغیه . اما در کل بدون توجه به اینا از شب 10 پریودی تا 19 ام یه روز درمیان اقدام کن