2737
2734
عنوان

حوصله ام سر رفته

115 بازدید | 23 پست

روز جمعه ای تنها بودم یعنی همیشه تنهام شوهرم راننده ست 

میخواستم یکی از اتاق ها رو هم جارو برقی بکشم که جاریم ابنا اومدن خونشون چون شب جارو بکشم میگن سر و صدا میکنی منم دیگه نکشیدم 

حوصله م سر رفت تپل هم هستم واسه چاقیم هیچ تلاشی نمیکنم خسته م

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

برو پیاده روی 

منم دلم بد جور برای عشقم تنگ شده که کات کردیم 😭

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو پیاده روی  منم دلم بد جور برای عشقم تنگ شده که کات کردیم 😭

باور میکنی انقد تنبلم جایی میرم برگشتنی اسنپ میگیرم که پیاده نرم نمیدونم چم شده 

اگه واقعا حق داشتی که کات کنی خودتو سرگرم کن تا از سرت بره دلتنگی ، میگن یه مدت که بگذره این دلتنگی ها رو پشت سر بذاری خوب میشه حالت

باور میکنی انقد تنبلم جایی میرم برگشتنی اسنپ میگیرم که پیاده نرم نمیدونم چم شده  اگه واقعا حق ...

آره خیلی مغرور بود کم سن هم نیستیم هیچکدوم ولی ی یهو امشب آهنگ عشق من منو صدا کن معین رو گوش دادم دلم براش پر میزنه. عکسشو میبینم بدتر 😭

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
شوهرت راننده جاده‌اس؟ یعنی جمعه ها هم نیست

آره 

آره جمعه هم نیست کلا من درک نکردم هیچوقت جمعه رو ، چون بقیه زندگی کارمندی دارن جمعه ها تعطیلن همه پنجشنبه شب میرن مهمونی نمیدونم جمعه میرن بیرون می‌گردن،  من هیچ وقت درک نکردم چون هم شغل شوهرم هم شغل خانوادم آزاد بوده هر موقع خواستیم هرکاری کردیم دیگه جمعه فرقی نداشت برامون ولی دوس دارم ما هم مثل بقیه این روز به خوشی بگذرونیم 

2740

آقایون داخل تاپیک درخواست دوستی ندین لطفا

آره خیلی مغرور بود کم سن هم نیستیم هیچکدوم ولی ی یهو امشب آهنگ عشق من منو صدا کن معین رو گوش دادم دل ...

اگه فک میکنی بودنش واسه خودت و آینده ت بد بود پس سعی کن بهش فکر نکنی همه عکساشو حذف کن آهنگ غمگین و زیاد رمانتیک گوش نکن یه مدت ، یه کلاسی چیزی ثبت نام کن یه مدت از اون جو در بیای دیگه یادت میره حسش

آره  آره جمعه هم نیست کلا من درک نکردم هیچوقت جمعه رو ، چون بقیه زندگی کارمندی دارن جمعه ها تع ...

دقیقا درکت میکنم من یه چندسالی جمعه ها شوهرم میرفت سر کار منم تو خونه بودم نهایت میرفتم خونه مامانم. 

خیلی دلم میخواست شبای جمعه و یا عیدی چیزی میرفتیم بیرون دور میزدیم و تفریح داشتم اما خب...

اگه فک میکنی بودنش واسه خودت و آینده ت بد بود پس سعی کن بهش فکر نکنی همه عکساشو حذف کن آهنگ غمگین و ...

کاملترین مردیبود که به عمرم دیدم ی سال بیشتره میگذره هیچکس نمیتونه جاش باشه قید ازدواج زدم 

2706