2737
2734

۶ شب متوالی خواب میبینم و توی تمام خواب ها داره لذت داشتن چیزایی ک تو زندگیم آرزوی داشتنشون داشتم بهم میده.....

شب اول خواب خانواده خوب دیدم ک هیچوقت نداشتم 

شب دوم پول و ثروت 

شب سوم عشق 

شب چهارم اعتبار و موقعیت شغلی 

شب پنجم زیبایی 

شب ششم  .......

چه فازیه واقعااال؟؟؟؟ اما قبل این شش شب متوالی دو شب خواب از دست دادن چیز های مثبت زندگیم رو دیدم مثل مادرم واقعا چرا؟؟؟ 

سکانس ب سکانس حسرت هامو تو خوابم میبینم و لذت داشتنش میچشم دلیلش چیه؟و اینکه ۶ شبه پشت هم برام عجیبه

چون خیلی به حسرت هات فکر می کنی 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم چند شبه پشت سرهم دارم خواب می بینم اون چیزی ک پنهونش کردم لو میره و مامانم میفهمه عصبی میشه ازم

ارامشو ازم گرفته

درحدی خوابام متوالی و زیاد شدن ک وقتی از خواب بیدار میشم واقعیت رو با خواب قاطی میکنم و نمیدونم ایا اون اتفاقا واقعا افتادن یا فقط ی خواب بود

منم چند شبه پشت سرهم دارم خواب می بینم اون چیزی ک پنهونش کردم لو میره و مامانم میفهمه عصبی میشه ازم ...

دقیقا همینه انقدر واقعی و لذت بخشه دلم نمیخاد حتی از خواب بیدار بشم👌

2738
خوشبحالت برای من همش جنگ و دعواست😬 فرقی با کابوس نداره

قبل از خواب قل اعوذین بخون و سوره بقره پخش کن کنارت با صدای ملایم خواب های بدت از بین میره

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
منم چند شبه پشت سرهم دارم خواب می بینم اون چیزی ک پنهونش کردم لو میره و مامانم میفهمه عصبی میشه ازم ...

@bodycoach لطفا برای منم تعبیر کن🥲

یک هفتست خواب تکراری با ی موضوع تکراری می بینم. حتی خیلی از مکالمه ها تکراریه

تو واقعیت ی چیزیو از مامانم پنهون کردم. از پنج سال پیش تاحال(تازه نیست و اصلا تو دنیای واقعی فکرم درگیر این نیست ک نکنه مادرم بفهمه) 

هرشب خواب می بینم ب ی طریقی لو میرم و مامانم میفهمه عصبانی میشه و رابطه منو مامانم کلا خراب میشه

ارامش روانی ندارم. صبحا کسل از خواب بیدار میشم. اولشم کلی میترسم میرم با مامانم صحبت میکنم ببینم اون چیزایی ک دیدم خواب بودن یا واقعیت. وقتی می بینم مثل همیشه رفتار میکنه خیالم راحت میشه ک همش ی خواب بود

2706