2737
2739
عنوان

تو حیاط زیر بارون نشستم+ عکس های فراوان

| مشاهده متن کامل بحث + 3801 بازدید | 141 پست

تولده منم چند روز دیگس بازم مثله هرسال هیچکس بهم تبریک نمیگه💔

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
تولده منم چند روز دیگس بازم مثله هرسال هیچکس بهم تبریک نمیگه💔

عزیزم مهم اینه که دل خودت شاد باشه

وقتی دلت شاد نباشه هزارنفرم بهت تبریک بگم فتیده نداره

تولدت پیشاپیش مبارک عزیزدلم الهی همیشه دلت خوش و لبت خندون باشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مهم اینه که دل خودت شاد باشه وقتی دلت شاد نباشه هزارنفرم بهت تبریک بگم فتیده نداره تولدت پیش ...

مرسی🥲💜تولده شمام مبارک 

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
مرسی🥲💜تولده شمام مبارک 

ممنونم ازت💖

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731

ومنی که با ۳۷سال سن هیچوقت کسی تولدمو یادش نبوده

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

عزیزدلم بی خیال 

زیر بارون تو حیاط نشستی کیف5 کن از زندگیت خیلی وقتها باید رها کنی همه چیو و در لحظه لذت ببری 

من فک کردم الان کلی عکس می خوای از حیاطتون وقتی بارون زده به گل و درختها بذاری

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ممنونم ازت💖

سلام عزیزم تولدت مبارک.....

انشاالله که هیچ وقت به آرزوی مرگی که کردی نرسی.....

منم خودم یه مدت بیماری روحی داشتم و دارو مصرف میکردم ومتاسفانه دکترم هی دوزداروهامو زیاد میکرد خودم خسته شدم ازشون و یکباره گذاشتم کنار....خدا بهم رحم کرد مشکلی واسم پیش نیومد......ولی ببین من به شخصه خوندن قران و سرسجاده با خدا درد ودل کردن آرومم میکنه.....عاشق نمازصبحم واکثراخواب میمونم وخیلی ناراحتم☹

الان وقت اذان پاشو وضوبگیر دوخط قران بخون ازخودش طلب آرامش کن

ومنی که با ۳۷سال سن هیچوقت کسی تولدمو یادش نبوده

عزیزدلم بخدا این چیزها مهم نیست

مهم دلته که الهی همیشه شاد باشه

میتونم بپرسم تولدت کی هست عزیزم؟

2740
عزیزدلم بی خیال  زیر بارون تو حیاط نشستی کیف5 کن از زندگیت خیلی وقتها باید رها کنی همه چیو و د ...

راست میگی عزیزم ولی وقتی غم تو دلته هیچ چیز برات قشنگ نیست😔

سلام عزیزم تولدت مبارک..... انشاالله که هیچ وقت به آرزوی مرگی که کردی نرسی..... منم خودم یه مدت بی ...

عزیزم ممنونم ازت

خودت میدونی که بیماری روحی چقدر بده

مشکل من اینجاست مانع میشه که من بیماری جسمی ام رو درمان کنم

من خودم اهل نماز و قرآن هستم ولی هیچ تاثیری رو حالم نداره متاسفانه😔

راست میگی عزیزم ولی وقتی غم تو دلته هیچ چیز برات قشنگ نیست😔

قربونت برم باید از کنار مسائل رد شی 

تو یه سنی هممون اینطور بودین مه که مخصوص تو باشه 

مسائل رو برا خودمون بزرگ می کردیم 

مثل ذکر با خودت بگو " گور پدر هر چی غم و غصه تو دنیاس " 

یه مو از خرس ( این دنیا ) کندن هم غنیمته وسط اینهمه مشکل و گرفتاریایی که داریم تو با خودت مهربون تر باش

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
قربونت برم باید از کنار مسائل رد شی  تو یه سنی هممون اینطور بودین مه که مخصوص تو باشه  م ...

عزیزدلم😔

ممنونم ازت چقدر حرفهات قشنگه

عزیزم زادروزت مبارک😍😍🥰🥰 مطمئنا آدم خوبی هستی بقیه هم دوستت دارن ولی خودت از درون در رنجی که واس ...

خیلی ممنونم ازت عزیزدلم

شما لطف داری درست گفتی واقعا از درون رنج میبرم

2706