2737
2739
عنوان

تو حیاط زیر بارون نشستم+ عکس های فراوان

| مشاهده متن کامل بحث + 3799 بازدید | 141 پست
عزیزم😢

نه بابا ناراحتی نداره بهتر حوصله جواب دادن ندارن🦦

البته خانواده یادشون هستا😂

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
ماشالا چه همه یادشونه تولدته  انشاالله بهترینا برات رقم بخوره عزیزم  تولدت مبارک

ممنونم عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدت مبارک حس خیلی خوبیه که برای اینهمه آدم مهم باشی امیدوارم بزودی دلت پر از آرامش بشه 💖

ان شاءالله

ممنونم ازت عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

سلام عزیزم

تولدت مبارک و پر تکرار خدا بهت سلامتی بده

اما شمایی که نمیخوای راجب مشکلت حرف بزنی چرا تاپیکشو زدی؟

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
2728
این پیاما ینی اینهمه ادم دوست دارم و به فکرت بودن که تولدتو یادشون بوده بیماریت چیه مگه؟شوهرتم نمید ...

چرا فقط همسرم میدونه

نه بابا ناراحتی نداره بهتر حوصله جواب دادن ندارن🦦 البته خانواده یادشون هستا😂

همون

منم حوصله نداشتم به زور جوابشون رو دادم

سلام عزیزم تولدت مبارک و پر تکرار خدا بهت سلامتی بده اما شمایی که نمیخوای راجب مشکلت حرف بزنی چ ...

ممنونم عزیزدلم

مشکلم رو گفتم ولی کسی نمی بینه

2738
اخی 💔 اشکال نداره درست میشه

امیدوارم

خیلی ممنونم ازت

تاپیکتو خوندم اومدم همشو دیدم،تولدت مبارک خانم.ان شاالله خدا سلامتیت رو بهت برگردونه

خیلی ممنونم ازت دوست عزیز

ممنونم عزیزدلم مشکلم رو گفتم ولی کسی نمی بینه

گفتی بیماری داری

به خودت مسلط باش و به خدات اعتماد کن

خدا جای حق نشسته

بیماریت هرچیم باشه دکتر هست دوا هست ...

ناامید نشو از داشته هات لذت ببر

از خونوادت از خونواده همسرت که براشون مهمی

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
گفتی بیماری داری به خودت مسلط باش و به خدات اعتماد کن خدا جای حق نشسته بیماریت هرچیم باشه دکتر هس ...

کاش میتونستم مشکلم اینه نمیتونم متاسفانه برای همین مرگم رو از خدا میخواهم

عزیزم تولدت مبارک ایشالله مشکلت هرچی هس ب طور معجزه وار زودتر حل بشه🌹

قربون محبتت عزیزم

2706