2737
2739

کلا گدا صفت هستن داداشش یه کاپشن داده بود به شوهرم هی گفت پس بده پس بده اومدن گرفتن الآنم مادرش اوایل ازدواج یه ساک کوچیک داده بود بهم حتی تو خرید عروسی نزاشت چمدان بردارم گفت میخوای چیکار من خودم تو خونه دارم بهت میدم نخر نزاشت بخرم حالا چمدان نداد که هیچ حتی نخریدن برام منم چیزی نگفتم الان چندباره هی اون ساک رو میخواد منو شوهرم هم همیشه با اون ساک کوچیک میریم مسافرت الان زنگ زد ساک رو پیدا کن بیام ببرم منم توش لباس دارم دارم از حرص می‌ترکم من این تازگیا رفتم براش تیشرت شلوار خریدم چون مامانش فوت کرده بود حتی فرصت دستش اومده بود رفت سفره اینا هم برداشت از مغازه پلاسکو ها که من حساب کنم که حساب کردم دیگه لیاقت خوبی ندارن بهشون خوبی نمیکنم فقط بگید اومد ساک ببره چی بگم بهش کلا هرچی بده یه چند مدت دیگه میگه پس بده 

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بی حرف و حدیث بهش پس بده ازین به بعدم نه ازش چیزی قبول کن نه چیزی براش بگیر 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706