2733
2734
عنوان

از جاریم متنفرم

434 بازدید | 16 پست

دوست داره همه به اون توجه کنند، تو جمع در مورد سفرهای خارجیش حرف بزنه، چرت و پرت میگه، خودبزرگ بینه و فخر فروشی می کنه، من هم پسرم آلمان زندگی میکنه و سفر خارجی میرم و شرایط مالی خوب دارم. البته اون بهتره ولی از رفتاراش، قیافه و مخصوصا صداش بیزارم و حالمو بهم میزنه. نفرت شدید بهش دارم و تو جمعی که هست نمیخوام شرکت کنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بیخیال بهش فکر نکن وگرنه کم کم تو رفتارتم نمود پیدا میکنه و بهت انگ حسادت میزنن. سعی کن دور شی ازش

واقعا برای منم پیش اومد. و من شدم حسود کاش قبلا این جمله رو خونده بودم. بعد به خودم اومدم بی تفاوت شدم. ولی بلاخره دست جاری رو شد. خوار شکر. 

این ماجرا 10 سال طول کشید

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94

ندید پدیده همچین ادمایی رو همه میشناسن بیخیال

بچه ها تاپیک منم بیاین راهنماییم‌کنید لطفا🥲

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بی خیال انقدر درگیرش نباش!   هر چقدر هم حرص بخوری اون راه خودش می ره. مهم اینه که تو می دونی زندگیت چیزی کمتر از اون نداره

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706