2737
2739
عنوان

دوستم سرمو کلاه گذاشته

267 بازدید | 28 پست

پسره ۷ماهه همو میشناسیم قصد ازدواج داشتیم ب روش بیارم اینارو میگ: انکار و مظلوم نمایی و تهمته و قیامت جلوتو میگیرم و واگذارت کردم ب خدا 

الان کاراشو میگم شما بگین حق با کیه

دوساله دورادور اشنا بودیم همسایمونه مغازه داره گاهی ازش خرید میکردم

اولین کارش واس تعمیرات داخل خونم گفت من بنا نقاش میشناسم ازت ارزونتر بگیره ولی یبار رفتم مغازش بردارش گفت الان میاد با بابام رفتن تا خونتون گفتم چرا گفت نمیدونم 

یکم ناراحت شدم پدرشو چرا برده تو خونه من

دومین کارش پارسال گفت واس اجاره دادن خونت کمکت میکنم رفت بنگاه رفیقش مشتری اورد و من دلم راضی نبود چون عروس داماد بودن اما طرف حسابم داماده نبود مادرداماد داشت پول میداد گفت بنام خودم باز راضی شدم و قرارداد نوشتیم من ب این گفتم بریم جای بنگاهی اشنای خودم ک کمیسیون کم میگیره گفت ن فلانی هیچی نمیگیره یا بگیره خودم میدم بعد سردعوا و اداهای مادرداماد و خواهرش با همسایم قرارداد فسخ شد بعد ایشون گفت من ۲تومن بابت فسخ دادم ب بنگاهی از جیب خودم انقد گفت ک من ۳تومن بهش دادم قرضی گفتم ۲تومن بابت اون کمیسیون بردار ول کن 

سومین کارش رفته بودیم یجا شام بیرون هی میگفت ی شب بریم فلان رستوران تو حساب کن جای گرونه شهرمونه و همش میگفت شوخی کردم چرا ناراحت میشی اونجا گفت تو کارت بکش گفتم کارتم نیس خودش کشید ولی بعدا انقد غرغر کرد ک ۵۰۰از اون پولم گفتم مال اون شام بعد۱۰روز پیش ک دعوامون شد گفت دیدی جتی شام اونشب من دادم گفتم بعدش ک ۵۰۰از پولم کم کردی گفت ن یادم نمیاد درحالیک خ زرنگه همچی یادش میمونه کاسبه

کار چهارمش ۵ماه رفت رو مخم ک دخترخالم ایفون داره فلانی ایفون داره محل حرفهاش ندادم خودم گوشی ۴تومنی دستمه بعد اون هی حرف ایفون میزد ارزوی ایفون داره بعد گفت رفتم ب رفیقم گفتم با ی دختره دکتره دوست شدم میخاد واس تولدم ایفون بگیره رفیقم گفته خوش بحالت چ شانس داری

گفتم اولا من دکتر نیستم فقط ترم بعد با مدرکم میتونم مطب بزنم شایدم نزنم واس دکترا شرکت کنم دوما من کی گفتم واست ایفون میخرم

انقد پیله کرد گفت اونو دیدی دستش ایفون بود فلانیو دیدی دستش ایفونه تا ناراحت میشدم میگفت عه شوخی کردم یا نمیدونستم انقد فلانی کاسه کوزه هارو سرمن میشکست 

کار پنجمش موقع امتحانات دی گفتم ۲۰روز فاصله بگیریم درسهام فشرده و سنگینه گفت بعدش بیای اندازه الان دوستت ندارم و توقع محبت نکنی دیگ و باعث شد استرس بگیرم هرروز برم پیشش دوتا امتحان افتادم 

خودش دیپلمه من بخاطر شرایط داغون خانوادگی و کمبود محبت بهش وابسته شدم میدونم کارم اشتباه بود 

کار ششم انقد گیرداد ولی نذاشت واس تولدش بجز گل کیک هیچی بخرم اما هی تو لفافه گفت و گفت اخر ۲۰تومن ازم گرفت برج ۱۲ ک برج ۲پس بده بره ایفون بگیره بقیش قسط بده 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باید برید روانشناس طرحواره بگذرونید ادم وابسته یه چیزز اونورترید احمق فرضتون کرده سوارتون شده 20 تومن رو به جای دادن به این ...... میدادید تراپیست اخخخخخخخخ از حرص حالا سکته میکنم

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
2728

بجای ایفون رفته ۱۰تومن داده ب رفیقش گفتم چرا گفت بابت اجاره خونش نداشت بده من دادم 

درحالیک من خودم ۲۰تومن لازم داشتم بخاطر علاقم بهش دادم ایفون بگیره خلاص شم منم ب ی بهانه ۲۰رو ازش پس گرفتم 

بعدم دعوامون شد ی وامی ک نوشته بود بنام رفیقش و شریک بودن نفری ۲۰تومن  رو 

قبلا منو تشویق کرد بیا سهم رفیقمو بخر منم ۴ داده بودم ۳۵۰۰بعدا بدم با ماهی ۵۰۰ بعد خودش چنتا ۵۰۰ با اون ۳۵۰۰رو داد گفت دیدم دستت خالیه بخاطر شهریه دانشگام 

منم گفتم ولش بزار قسطهارو خودش بده 

وام زد بنام خودش 

۱۵برج قرعه کشی بود ۲۶برج دعوا کردیم پریشب رفته ۵۵تومن گوشی خریده ۹۹درصد با پول وامه 

ولی چرا بهم نگفت ؟از ۱۵برج 

دیشب گفتم راستی از وام چخبر جوابم نداد حرفو عوض کرد

2740

با خوندن نصف متنت میگم کات کن  بجای اینکه پولاتو حروم اون حروم خور کنی یه چند جلسه مشاور و روانشناس برو کلاسای اعتماد بنفس شرکت کن.

چرا اجازه میدی ازت سو استفاده کنه ؟

با خوندن این تاپیکا هر روز و هر روز بیشتر نگران آینده دخترم میشم🤦‍♀️

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
تو چه اسکلی هستی که همون روز اول نفهمیدی این دنبال منفعت و سود جوریه😂

مطلوم نمایی اشک میریخت نگو اینجوری من آدمی بودم ب هیشکی اعتماد نمیکردم چنان فیلم بازی کرد باورم شده بود ک ادم درست انسان با شخصیت هست 

تازه یبارم گفت خونتو بفروش خونم ۱۵۰۰میارزید گفت بیا خونه روبروییمون داره چندطبقه میسازه برج ۸تحویلشه ۳ارزششه الان ۱۵۰۰میده بیا بخر دوبرابر میشه گفتم ن ترسیدم 

اون ۲۰ رو هم ۵ماه رفت رو مخم اداهای عاشقانه شب اخر بخدا گریه کرد گفت غرورمو جلوت شکستم 😔

مطلوم نمایی اشک میریخت نگو اینجوری من آدمی بودم ب هیشکی اعتماد نمیکردم چنان فیلم بازی کرد باورم شده ...

هر ادمی خواست خودش رو خوب جلوه بده بزن تو دهنش بعدشم رفتار متعدد این اقا نشون میده سو استفاده گره هرچه زودتر کات کن تا بیشتر ازت کلاهبرداری نکرده 

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد
مطلوم نمایی اشک میریخت نگو اینجوری من آدمی بودم ب هیشکی اعتماد نمیکردم چنان فیلم بازی کرد باورم شده ...

چه آدم بی صفتیه خدا بهت رحم کرده خونه تو از دست ندادی تموم کن باهاش خودتم که میدونی برا پول دنبالته

پولتو اول بگیر بعد دوتا پا غرض بگیر فرار کن ازین آدم ، کاشکی قبل اینکه پول میریختی میومدی براش ،میگف ...

۲۰رو پس گرفتم ب بهانه مامانم اخه از مادرم خ میترسه گفتم مامانم از پولم خبر داشته لازم داره ترسید پس داد خودم بودم پس نمیداد 

۱۸تومنشو ۳روز هی امروز فردا کرد دید اصرار میکنم داد 

۲تومن اخرشو ب بهانه شهریه همون درسم ک افتادم ازش پس گرفتم 

الانم واس قیافه بگیره رفته ۵۵گوشی خریده نقدی ایفون ۱۳ تازه ناراحته چرا پرومکس نگرفته ۸۵بوده 

همه حرفهاشو ب شوخی میزنه من ک محل ندم هی ادامه میده اگ ناراحت بشم میگ جنبه نداری و فکر میکردم رفیقمی دوستمی دیدی همه همینن هیشکی رفیق نیست ی اداها مظلوم نمایی ها حتی اشک میریزه 🤦‍♀️

2706