2752
2734
عنوان

بچه ها دیدین بعضی‌ها چقدر دوست نداشتنی هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 59 پست
زیاد سر صدا نکن اروم باش میری یه جایی زیاد حرف نزن  

اشتباهه اتفاقا کسایی که حرف میزنن تو دل برو هستن 

سر صحبتو خودت باز کن حرف بزن تو اجتماع باش اونوقت ببین کی جرعت میکنه ردت کنه

خاهرشوهر من واقعا دوستنداشتنی هست حتی خاهر برادر خودش ازش فراری هستن تو همه چیز دخالت میکنه حتی غذا خوردن و لباس پوشیدن ادم فوقالعاده چتری هست جرات نداری بگی میرم یه جا میگه باید منم ببرید سه تا هم بچه داره تو ماشین جا نمیشه باید جدا برن دنبالش بچه هاشم خیییییلی بد بار اورده هیچکس دوسشون نداره

در من دردیست که فقط خود دانم و بس🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم میشه اینو گفت یا نه

من کلا خیلی آرومم

کاری به کسی ندارم 

توی جمع هم باشیم همین طور 

و همیشه همه مثلا دیدم به اطرافیانم میگفتن که وای چقد از اون دختره خوشم میاد یا اون دختره خیلی دوس داشتنیه و…

همینکه بخوای تلاش کنی تا دوست داشتنی باشی باعث میشه دوست داشتنی نباشی چون داری ادا در میاری!

نه عزیز. قصدم ادا درآوردن نیست مثلا یکی از اقوام ما سنش پایینه و با همه خیلی از موضع بالا حرف میزنه و انگار مادر بزرگه همین از جذابیتش کاسته یا مثلا دست انداختن دیگران تو جمع آدم این نکات رو بدونه و رعایت کنه اسمش ادا در آوردن نیست 

2731
نمیدونم میشه اینو گفت یا نه من کلا خیلی آرومم کاری به کسی ندارم  توی جمع هم باشیم همین طور&n ...

من ارومم تاحالا همچین چیزیو کسی نگفته بهم 

میگن چقد ساکتی پررو باش حرف بزن 

حالا بلدم نیستم سر صحبتو باز کنم

لااال میشم تو جمعیت 

نچسب هستن بعضیا  منو همه میگن دوسداشتنی خودم اجتماعی هستم سر زبون دارم خوش بر و رو هستم

تویی که تو جمعیت پر حرفی

بگو چطور سر صحبتو باز کنم ؟

هیچ موضوعی نیست دربارش حرف بزنیم والا

2706