2737
2734
عنوان

بچه ها دیدین بعضی‌ها چقدر دوست نداشتنی هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 59 پست
خاهرشوهر من واقعا دوستنداشتنی هست حتی خاهر برادر خودش ازش فراری هستن تو همه چیز دخالت میکنه حتی غذا ...

آفرین آدم های که قصد دارن بقیه رو کنترل کنن و جوری حرف میزنن انگار که تو چیزی حالیت نیست و فقط اونا می‌دونن اینم از جذابیت آدم کم می‌کنه 

من ارومم تاحالا همچین چیزیو کسی نگفته بهم  میگن چقد ساکتی پررو باش حرف بزن  حالا بلدم نی ...

واقعا!؟😐😂

چرا منو اینجوری نمیگن یاخدا

اخه منم خیلی آرومم 

دیدم بعضی ها هم مثلا تصورشون این باشه خیلی مغرور باشم و اینا

اما بعدش که میگذشت کلا تو جمع حرف من بود که چقد خوبه و چقد دوس داشتنیه این حرفا 

اتفاقا مامانم میگه اروم نباش حرف بزن اما حس میکنم اینجوری بهتر باشه طبق چیزی که دیدم😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلاش برای رفع معایب و حذف اخلاقیات بد یک پوئن مثبت هست 

متین و با وقار بودن در کلام و رفتار 

محترمانه برخورد کردن 

کم‌ گویی و نیک گفتار بودن 

پشت سر دیگران صحبت ناشایست نکردن و تحقیر و تمسخر نکردن دیگران 

تمیز و آراسته بودن

اطلاعات عمومی خوبی داشتن 

داشتن مهارت و هنرهای مختلف 

خوش مشرب بودن 

با حوصله بودن 

با درک و منطقی بودن 

و...

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2742
واقعا!؟😐😂 چرا منو اینجوری نمیگن یاخدا اخه منم خیلی آرومم  دیدم بعضی ها هم مثلا تصورشون این ...

البته بشتگی به خود طرف داره بعضیا دلشون میخواد صحبت کنن بعضیام کاری به کارت ندارن 

حالا من حرف بزنم سوتی میدم که خدا خودش به حالم میخنده

ولی هییچکس دوست نداشتنی تر از اونایی نیست که خیلی مهربونن ولی همه میدونن مهربونیشون فیکه و دوروان

مهربونی فیک هم یجا دست آدم رو میشه من بیشتر دوست دارم رفتارهایی که خودمون حواسمون نیست ولی باعث عذاب بقیه میشه رو باهم مرور کنیم تا انجام ندیم 

البته بشتگی به خود طرف داره بعضیا دلشون میخواد صحبت کنن بعضیام کاری به کارت ندارن  حالا من حرف ...

منم گاهی سوتی میدم ولی اشکال نداره همه ممکنه سوتی بدن عزیزم تازه با نمک هم هست 

2738
البته بشتگی به خود طرف داره بعضیا دلشون میخواد صحبت کنن بعضیام کاری به کارت ندارن  حالا من حرف ...

وای ببخشید😂😂😂

نه من وقتی سرصحبت باز شه و صحبت کنیم خیلی شیطون میشم

اما خب اون اولش تو جمع ارومم

جوری که میگن باورمون نمیشه تو همون دختر اروم و گوشه گیر بوده باشی

بهترین پست  ممنونم عزیزم  نکات خوبی رو گفتین 👌👌👌👌

خواهش میکنم عزیزم موفق باشید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706