2733
2734

بچه ها من بیست سالمه و پنج سال پیش با یکی وارد رابطه جدی شدیم و اون از روز اول گفت ک پنج سال دیگه شرایط ازدواج دارم منم قبول کردم ب پاش موندم الان پنج ماه پیش اون پنج سال ک باید منتظرش میموندم تموم شده اونم سنش مناسب ازدواج نبود بعد پنج سالی ک منتظرش بود و رو حرفش حساب باز کردم الان در اومده میگه باید پنج شیش ماه دیگه ام صبر کنی شرایطم اوکی شع مالی منظورشه !منم زدم بلاکش کردم چون منو درک نکرد نفهمید چقد سختی میکشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با یکی بودم ۴ سال بهترین خواستگارم سر اون رد کردم اخرم خودم زدم بلاکش کردم دیگه خودمون ک نمیشه گول بزنیم  وقتی حس کنیم چیزی تمومه یعنی دیگه تمومه تو هم اگر واقعا فکر میکنی میخاد گولت بزنه از زندگیت حذفش کن

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو 🌿💚
2728

بنظرم جای بلاک باید حرف میزدین بلاک چرا مگه چاره کار بلاکه؟ 

عشق، زد ضربه بمن،  اسموونا رو دودی کردم،  نگاهم رو ب ماه،  میچکه اشکم چرا،  د،  قلبم باید بی حس شه،  این زندگی پر درده
میشع بگی دقیقا از چه سنی باهم بودینن ؟؟ اگ الان ۲۵ سالته از یک سالگی بودین باهم🙄. مخم گوزید اون چ ...

الان ۲۰ سالشه 

۵ سال با طرفه 

یعنی از ۱۵ سالگی

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو 🌿💚
2738
الان ۲۰ سالشه  ۵ سال با طرفه  یعنی از ۱۵ سالگی

اها اونجا و گفته بیست سالمه من فک کردم میگه ۲۵ 

‏پس یادمون میمونه کسی که باباش براش خونه و ماشین خریده و فرستاده دانشگاه آزاد و پول داده بره باهاش کار کنه میشه خودساخته✍️‏حاجی اینا جدی جدی فکر می‌کنن اگه پول همه چیز رو از ننه باباشون بگیرن ولی تو یه خونه دیگه زندگی بکنن، مستقلن :))))     [ اگه میشد برگردم عقب..سلام ک هیچی حتی آدمم حسابت نمیکردم💔🫠]
2706