2737
2734

چندماه پیش واسه یه کاری،چندتا تیکه طلا ازم گرفت و فروخت،قسم خورد به جاش ماهیانه یه مقدار پول بهم میده ک جمع کنم و دوباره طلا بخرم،چندماهه ب بهانه های مختلف پولو نداده،امروزم گفت اصن ندارم بدم و نمیدم،اینقدر دارم غصه میخورم که خدا میدونه

شمام براش غذا نپز خونه تمیز نکن لباساشو نشور کاراشو نکن فقط برای خودت انجام بده بگو حال ندارم نمیکنم. بعدم بهش بگو تو زندگی‌مشترک هرکس نقشی داره و باید به وظایف و قول و قراراش عمل کنه وقتی تو نمیکنی منم نمیکنم. ترس اینم نداشته باش حرکتی بزنه، کسی که بااین مسائل بهونه خیانت و طلاق دادن بگیره ادمشه، ادمش نباشه دوزاریش میوفته منت کشیتو میکنه میگه باشه بعدا برات میخرمو سعی میکنه باهات راه بیاد

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی مقدار پول بزار تو قرض الحسنه جمع کن 

وام بگیر با پولش طلا بخر 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2731
2740
بخدا بخاطر طلا نیست،واسه اینه ک زد زیر حرفش

اهان بله درسته ...شما با مهربونی و بی منت دادی خب باید قدرش رو بدونه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
چندبار ب شوخی گفتم بهش،وای نه اونجوری ک گیر بدم،دستشم خالی باشه می‌تونه معذرت خواهی کنه و بگه فعلا ن ...

ببین فروش طلا و کمک به مرد خونه خوبه و وظیفه به نظرم به هرحال هردو برای زندگیتون تلاش میکنید و مردها عادت به توضیح ندارن شاید دستش خالیه و ناراحته که کمک کردی منتظر جبرانشی شاید دوست داشته بیشتر درک شه و شوخی های شما را طلب کردن درنظر گرفته و ناراحته از دستت کاشکی کمی صبر میکردی و میدیدی مشکلش حل شده و دستش بازه بعد بهش میگفتی بهم قولتو ادا کن