2737
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره اینستا گرام نصب کنم😕

1828 بازدید | 133 پست

فکرکنم برای سرگرمی خوبه 

میگه من زندگی م رو دوست دارم 🙂

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین یعنی چی من زندگیمو دوست دارم یعنی اینایی که اینستا نصب می‌کنن زندگیشونو دوست ندارن من نفهمیدم یعنی چی منظور شوهرت از این حرف

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740

بخدا نصب نکنی بهتره

اینقدر اعتیاد داره که نگو

من زندگیم ترکیده وسطش نشستم فیلم میبینم😐 ۳ روزی ۱۰ گیگ مصرف میکردم

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
ببین یعنی چی من زندگیمو دوست دارم یعنی اینایی که اینستا نصب می‌کنن زندگیشونو دوست ندارن من نفهمیدم ی ...

نه منظورش اینه جنبه خوبی ندارع 

هی مثلا چرا این رو فالو کردی این کیه این چیه و...

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️

خودش وقتی اینستا نداره از کجا میدونه محتواش خوبن یا بد؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

تا حالا از کسی اجازه نگرفتم الان نزدیک ۱۰ سال دارم اتفاق خاصی هم نیفتاده 

بیشتر عاشق آشپزی نواب ابراهیمی هستم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
نه منظورش اینه جنبه خوبی ندارع  هی مثلا چرا این رو فالو کردی این کیه این چیه و...

راست میگه 

بیخیال نصب نکن 

کاربر freinds سابق هستم :) رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن  این کاربری دست چند نفر است
2706