2733
2734
عنوان

از گوش درد دارم میمیرم

51 بازدید | 12 پست

این چه عذابیه خدایا

کاش دستم میشکست ولی گوشم اینجور نمیشد

هر ۲ تاش عفونت شدید کردن تیر میکشه تب و لرز میکنم بی حالم سرگیجه دارم

رفتم دکتر گف همه بخاطر گوشته

سرم و امپول قرص و قطه و کوفت و زهرمار

اصلا خوب نمیشه

نکنه پرده گوشم پاره شده باشه

وای😭

یک شنبه میرم گوش حلق از شانسم افتادم ب تعطیلات

یکی بهم گفت چند قطره ادرارتو بریز گوشت مردم هم دیوانه شدن 

دخترِ قشنگ مامان👶بیصبرانه منتظرتم...💗👶             خدا جونم خودت بهم دادیش خودتم مراقبش باش دخترمو صحیح و سالم از تو میخوام👼🙏🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بروفن بخور اروم میشی

میخورم بروغن الفن ایکس نوافن 

یدونه بچه زاییدم اینقدر درد نداشت

دخترِ قشنگ مامان👶بیصبرانه منتظرتم...💗👶             خدا جونم خودت بهم دادیش خودتم مراقبش باش دخترمو صحیح و سالم از تو میخوام👼🙏🤲
2742
مطمئنی از دندونت نیس چون دندون هم میزنه ب گوش

نمیدونم اخه دندون درد ندارم

حوله گرم کن بزار شاید آروم شد

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
خمیر قند یا سیر بزار فقط مراقب باش نره داخل بیچاره بشی

سیر ندارم الان خونه فردا میذارم

2738
حوله گرم کن بزار شاید آروم شد

بهم گغتن نذار عفونت بیشتر پخش میشه

نمیدونم گیج شدم چند شبه نمیخوابم گوشم کیپه زیاد نمیشنوم

سیر ندارم الان خونه فردا میذارم

منم دیشب گوش درد شدید کردم یخ گذاشتم 

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.... 💍متاهل لطفا آقایون درخواست ندن .
آرد نداری با قند اندازه ی قاشق خمیر کن بزار رو گوشات 

چرا دارم اتفاقا