2737
2739
عنوان

وقتمو همش صرف درس میکنم آیا عادیه فیلم نمی‌بینم و..

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 27 پست

خودم برا کنکور میخونم و خیلییییی کم میام نی نی سایت .اما بنظرم بستگی به خودت داره که خوبه یا نه .خودت بهتر از هر کس خودتو میشناسی .ام استرستو کنترل کن یا با آرامش و مدیتیشن و چیزای آرامش بخش یا با قرص چون استرس خیلی وحشتناک برا یه آدم محصل

چیزی به ذهنم نمیرسه🙂😂❤
خودم برا کنکور میخونم و خیلییییی کم میام نی نی سایت .اما بنظرم بستگی به خودت داره که خوبه یا نه .خود ...

دقیقا قبول دارم ⁦❤️⁩موفق باشین

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم رصتت چیه کنکوری ای

انسانی و یازدهم 

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚
2728
چجوری تو گوشی نمیای

چون زیاد درس دارم نمیرم برنامه هامم پاک کردم 

من روزی ۷ ساعت میخونم اینایی ک انجام نمیدی رو هم انجام میدم😁 اینکه عادیه یا ن نمیدونم شایدم عادیش ...

کنکورییییی ؟؟؟ چدن منم همینم با این تفاوت ک بیت این ۷ ساعت هم گاهی دو سه ساعت نمیخونم اصن نمیتونم انگار پیوسته بخونم

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2738
دمت گرم بابا بهت افتخار میکنم

قربونت عزیزم

کنکورییییی ؟؟؟ چدن منم همینم با این تفاوت ک بیت این ۷ ساعت هم گاهی دو سه ساعت نمیخونم اصن نمیتونم ان ...

پشت کنکوری ام 

مشکلی نداره نباید پیوسته باشه

ولی سعی کن درسا رو پیوسته بخونی

مثلا زدی ۳ ساعت زیست یک ساعتشو الان نخون یک ساعت شب

ولی بین دو سه درس  میتونی بینش فاصله بزاری

BYE