2737
2734
نه میخوام بدونم چی میخوای

😑😑😂چیزی نداره ازت بخوام 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکدوم 

میخوام همون جی پی بمونم

بارون..مه..خاک خیس خورده..درخت..شمال..مصاحبت با آدمهای خوب..نوشتن..من از اینها لذت می‌برم. من ،خالی از عاطفه و خشم، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت ، بین بودن و نبودن.. نور تو بودی، کی منو از تو جدا کرد؟..
به هرحال خودت میدونی

اگه راه های چگونه پولدار شدن رو بلدی مزاحم شم؟ 😂 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2731
اونو باید از پکیج فروشای اینستا بپرسی😂

کلاه بردارن اونا 

2738

چشم پزشکی

چون اصلا جزو تخصص های درآمد زا تو پزشکیه که با هم گذروندن دوران تخصص میتونید همه کار کنید ولی قلب مثلا واقعا وقت گیر  و فرسودگی هستش علاوه بر تخصص باید جراحی و اینا هم گرفت

در آینده هم بع خاطر اینکه مردم همه سرشون تو گوشیه خیلی خیلی مطب های چشم پزشکی از الان شلوغ تر خواهد شد

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
بیا من کلاهتو برنمیدارم😂

خدا خودش رحم کنه بسم الله