2737
2739
عنوان

چقدر این دختر وقیحه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2272 بازدید | 73 پست
شکاک نیستم و نبودم اولین بار ک اینکار کردم چون نامزدم برام مهمه

هر چی بوده گذشته، قبلا دختری فالو نداشته طبق صحبت خودت، چون با شما بوده، الان دیگه نمیخوادت، می‌تونه با هر کی که دوست داره ارتباط داشته باشه، 

مطمینم خودت مقصر بودی که ولت کرده، پس بجای اینکارها، سعی کن خودتو اصلاح کنی و ایرادات اخلاقی خودتو برطرف کنی، تجربه ای بشه برات 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هست چون ی طرفه تموم شده، خواست من نبوده، اگ کسی ب من همچین چیزی میگف ب راحتی طرف مقابل آنفالو میکردم ...

گلم من نمیدونم منظورازنامزدی که میگی چیه؟

ماکه به عقدشده میگیم نامزد شماشایدبه دوست پسری که قصدش ازدواجه میگین نامزد. به هرحال اون رابطه تموم شده چه ازطرف شماباشه یاچه ازطرف اون .هم شماحق انتخاب دوباره دارین هم اون 

هست چون ی طرفه تموم شده، خواست من نبوده، اگ کسی ب من همچین چیزی میگف ب راحتی طرف مقابل آنفالو میکردم ...

تخس بازی چیه عزیزمن!!

اصلا اشناشه دوستشه غریبه هرچیه واقعا ب شما درحال حاضر ربطی نداره وقتی رابطتون تموم شده ب هردلیلی  کارشما اشتباه بوده

لایک نکنید لطفا🦭
2728
2740

بخاطر همین کاراتهههه 

بخاطر همین زبونته که نامزدت ولت کرده

دیر اومدی نخا زووود برییی

با لحن خانم جلسه ایی بخونید*😂🤧

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
منم همینو میگم، من فقط ازش سوال کردم گفتم من نامزدشم من حال روحیم خوب نیس خواهش میکنم بگه اصلا میشنا ...

این خانوم هم عقده اااییه هم دنبال جلب توجه از سمت نامزدت . وای خانوم فلانیو میشناسید بمن گفته شما نامزدشید و من انفالوتون کنم 🫤,خب بگو  ک‌چی آخه ؟؟  انفالو‌کن بره و تمام دیگ ذاخااار 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼

یعنی بدترین کار ممکنه کردی عملاً خودت با دست خودت شان و شخصیت خودتو نابود کردی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

چقد عجیب ک رفته کف دستش گذاشته و انفالو نکرده 

ولی ی چیز بدتر گلم خودتو پیش نامزدت خراب کردی میخواستی برگرده بهتر نیست باهاش حرف بزنی ؟ ب خودش بگی تا این شک کردن از دورادور؟

من تموم نکردم من دوسش دارم اندازه جونم برام مهمه، اون تموم کرد یه طرفه 

خب اون تموم کرده همین حرفت جواب خودته دیگه

هروقتم بخواد میره با کسی دیگه این تویی که هنوز گیر ایشونی خیلی کارت زشت بوده

تو هم پرتش کن از زندگیت بیرون اون ولت کرده بعد تو‌دنبال اینی که با کی در ارتباطه و میری میگی نامزدشم؟؟؟بدتر اون اقا ازت دور شده بااین کارت

2706