2733
2739
عنوان

چقدر این دختر وقیحه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2277 بازدید | 73 پست

چه خز بازی

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
بله هست اینکه برادعوامیرین یاگفتگو؟

ولکن خواهر میبینی بنده خدا ناراحته اعصاب نداره انقد سیخونک نکن⁦B⁠-⁠)⁩

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره ب طرف مقابل، من ایشونو میشناسم حداقل تاوقتی بامن بود دختری فالو نمیکرد

ولی الان دیگه با تو نیست پس حق دخالت نداری

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
2731
من واقعا حالم بده😭

من حقیقتاً جای شما بودم دیگه سراغ این آدم برنمی‌گشتم وقتی خودم با دست خودم انقدر خودمو حقیر و کم ارزش وکوچیک کردم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
این خانوم هم عقده اااییه هم دنبال جلب توجه از سمت نامزدت . وای خانوم فلانیو میشناسید بمن گفته شما نا ...

وا چه حرفهامیزنیدشما.اون پسره اسی رو دوس نداره مثل چی پرتش کرده ازندگیش بیرون.خوب گیریم که اون دختره باهاش ارتباط داره که چی مثلا؟مردم حق انتخاب ندارن؟

اسی خودشوخیلی سبک کرده بااین کارش .

2740
مهم نیس بدترین کار بوده یانه ، من حالم بده و کاری ک فک کردم اون لحظه رو انجام دادم، اون چرا نباید آن ...

شما گفتی احتمالا دوست پسر سابقت به دختره گفته با شما سنمی نداره. کارتون زشت بود و بی فایده. اگرم رابطه ای بینشون نبود به لطف تلاشتذشکل گرفت

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

با اینکار بهش نشون دادی هنوزم بهش فکر میکنی با اینکه همه اونایی که سواد رابطه رو دارن میگن مرد باید دلتنگ شه بفهمه وابسته ای تمومه بعد تو رفتی به فالوور طرف  پیام دادی میخواتی برگرده باید کم محلی  کنی و یه طوری رفتار کنی انگار برات مهم نیست پسرا نباید بفهمن وابسته ای

یاد خواهرم افتادم میگفت یکی منو فالوو کردم منو کردم یه دختره ولم نمی‌کرده هی میومده می‌گفته چرا شما دوتا همو فالوو کردین تا خواهرم مجبور شد همه رو بلاک کنه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

وقتی طرف نمیخوادت چرا اویزون بازی درمیاری؟ 

رابطتتون تموم شد بتو چه میخواد کیو فالو کنه

بنظرم دختره کار خوبی هم کرده، چرا با ابروش بازی میکنی؟ 

الان با این کارت فقط نامزدتو از جدایی مطمئن کردی. 

وا چه حرفهامیزنیدشما.اون پسره اسی رو دوس نداره مثل چی پرتش کرده ازندگیش بیرون.خوب گیریم که اون دختره ...

هرچی .... من میگم این خانوم میتونست حداقل ب نامزد سابق این بنده خدا نگه ... گفت ک چی ؟؟؟ الان  جز شیرین بازی چیزی میبینی شما؟؟ نمی‌فهمم فازتونو 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼