2733
2734
عنوان

کسی هست که با رفیق داداشش دوست بوده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 38 پست
من دو ماه دوست بودم باهاش خیلی دوسش داشتم.. دو ماه درسته زیاد نیست و کمه ولی خب ما به اندازه دوسال ب ...

اره اصلا جوابشو نده اگه بدی هم تودتو هم ایندتو باختی ‌ اگه ی درصد هم میخواست بیاد خواستگاریت دیگه نمیاد 

اره اصلا جوابشو نده اگه بدی هم تودتو هم ایندتو باختی ‌ اگه ی درصد هم میخواست بیاد خواستگاریت دیگه نم ...

اره اگه جوابشو میدادم فکر میکرد من دم دستی ام که هروقت خواست بره و هروقت خواست برگرده.. شاید بخواد برگرده ولی من دیگه اون ادمی نیستم که بخوام با طنابش برم تو چاه... اونیکه تو اوج اعتمادم بهش اونکارو کرد باهام دوباره تکرار میکنه کارشو.. هنوزم دوسش دارم ولی بخاطر خودمم که شده ازش میگذرم

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آفرین عزیزم خوشم امد‌ همینه👊 چندسالته

من20سالمه عزیزم

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
چه پیامی بهت داد؟

اونشبی که پیام داد اومده بود دم درمون نشسته بود داداشم و یه نفر دیگه.. از پشت پنجره دیدم گوشی دستشه که یهو صدای پیام گوشیم اومد دیدم اونه.. یه ایموجی فرستاد😒اینو فرستاد.. یه ربع گذشت دید جوابشو نمیدم نوشت خب

اون میخواست یه چیزی بگم بعد حرفشو بزنه ولی هیچی نگفتم

اونشبی که پیام داد اومده بود دم درمون نشسته بود داداشم و یه نفر دیگه.. از پشت پنجره دیدم گوشی دستشه ...

بنظرم فک کرده اونو دید میزدی یا کارش داشتی

هرموقع دوباره اومد تیپ بزن ب خودت برس اگه شرایطشو داری با دوستات قرار بذار برو بیرون با بگو بخند جلوچشمش اصلانگاهشم نکن اون موقع قیافش دیدنیه

2740
بنظرم فک کرده اونو دید میزدی یا کارش داشتی هرموقع دوباره اومد تیپ بزن ب خودت برس اگه شرایطشو داری ب ...

اخه اصلا نگاه نکرد سمت پنجره رو

اونشب خواستم برم بیرون ولی تنها نبود دو نفر دیگه ام غیر از خودش کنار داداشم بود..