2737
2734
میدونی چند وقت باهم بودن؟  خوشبحالشون کاش مال منم اخرش اینجور میشد💔

هر کدوم دو سه سال،قصدشونم از اول ازدواج بود

لطفا درخواست ندین من حوصله ی خودمم ندارم شما که جای خود دارین...مرسی:/🧡❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدا😍😍😍 چند وقت دوست بودید؟  چند سالتون بود؟  وقتی فهمیدن چیشد؟

شیش سال

من دبیرستانی بودم اون اوایل دانشگاه

داداشم وقتی فهمید یه مدت باهاش قهر کرد😂😂

ولی خانواده ها اوکی بودن با وصلتمون،فامیل دوره

شیش سال من دبیرستانی بودم اون اوایل دانشگاه داداشم وقتی فهمید یه مدت باهاش قهر کرد😂😂 ولی خانواد ...

چه خوب ایشالا همیشه خوشبخت باشید عزیزم😍

از همون اول قصدتون ازدواج بود؟ 

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
2731
چه رابطه خوبی داشتن.. حداقل پسره عرضه شو داشته دمش گرم

اره،هر کدوم جریانشون مال ۱۰،۱۵ سال پیش هست

الان پسرا قصدشون فقط خوشگذرونیه،اونم احتمالا بخاطر داداشت عذاب وجدان گرفته و کات کرده

لطفا درخواست ندین من حوصله ی خودمم ندارم شما که جای خود دارین...مرسی:/🧡❤️

یاد فیلم فسیل افتادم

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
2740
اره،هر کدوم جریانشون مال ۱۰،۱۵ سال پیش هست الان پسرا قصدشون فقط خوشگذرونیه،اونم احتمالا بخاطر داداش ...

نمیدونم شایدم

چون خیلی خوب بود باهام خیلی میگفت میخوامت و اینا.. ولی تو یه شب یهو همه چی تموم شد.. چند دقیقه قبل از اینکه بره بهم گفت از خدا میخوام قسمتم تو باشی و اینو از ته دلم میگم... بعد ازیه ماه و نیم که رفت دو شب پیش یه پیام معمولی داد و خواست که جوابشو بدم ولی هیچ جواب ندادم

ولی خیلی حواست باشه از من به تو نصیحت زیاد دل نبند بهش.. مال من نمیدونم ترسید یا چیشد اصلا...بهونه ا ...

داستانش مفصله: دوست برادرم منو تو راه مدرسه دیده بود، ازم خوشش آمده بود. تلفن زد به خونمون. اون موقع ها موبایل هنوز نیومده بود. من از صدای خودم خوشم نمی آمد. حالا این آقا بهمن هم پشت تلفن فوق العاده خوش صدا. البته سخت مراقب بودم باهاش روبرو نشم . بعد فهمیدم چشمش چپه. بهش گفتم می خواهم ادامه تحصیل بدم و کات کردم.قضیه مال 25 سال پیشه. ولی کنجکاوم که آخرش با کی ازدواج کرد.

دوست داشتی مفصلشو تلریف کن

من دو ماه دوست بودم باهاش خیلی دوسش داشتم.. دو ماه درسته زیاد نیست و کمه ولی خب ما به اندازه دوسال باهم حرف زدیم شب و روز چت میکردیم خیلی میگفت منو میخواد و این حرفا.. یبار قهر کردیم سر یه مسئله ای دو روز ازش خبری نشد بهش زنگ زدم گفتم ببین تکلیفتو روشن کن تو اگه منو واسه دوستی میخوای از همینجا تمومش کنیم بره اونموقع یه ماه بود از دوستیمون میگذشت.. اونم گفت من بیغیرت نیستم که ناموس رفیقمو بازی بدم من از اولم تورو میخواستم و قصدم جدیه یه ماه گذشت و یه روز دیدم حوصله نداره گفتم چیشده اونم گفت مادرم خیلی گیر داده بمن که ازدواج کنم و منم گفتم تورو میخوام ولی لج کرده و نمیذاره با کسی که دوسش دارم ازدواج کنم و این حرفا.. بهونه اش بود الکی گفت.. منم گفتم برو بسلامت.. 

خیلی دلم شکست خیلی غصه خوردم تا اینکه دوشب پیش پیام داد.. تقریبا 40روز از کاتمون گذشته ولی خب دیگه نمیتونم اعتماد کنم بهش و جوابشو ندادم.. 

2706