2737
2739

توروخدابیاین من اصلاحالم خوب نیست شماها نمی‌دونین من چی ازدست شوهرم میکشم 

ن محبت بلده ن چیزی واسم میگیره ن بیرون می‌بره ن میاد مستقل شیم 

الآنم درآورده واسه بچه ک هنوزنشده دوسالش پوشک نمیگیره 

دیشب بهش گفتم چرااینطوری می‌کنی مگ من چیکارت کردم چرااینقداذیتم می‌کنی والا خودموازدستت میکشم میگه خودتوبکش 

گفتم بهش من شوهرهای مردمومیبینم چقدواسه زناشون خوبن می‌زارن روسرشون 

حسرت شوهرهاشون میکشم  بهش برخورد قهرکردرفت بیرون 

اومدنی موقع خواب اومدتوحال جاشوگذاشت خوابید

گفتم بیاتواتاق بزارپدرمادرت میاین میگن پسرم اینجاخابیده 

دیگ ازدستش خسته شدم هر لحظه میگم پاشم خودمو بکشم 

تبریک میگم شوهرتو تا ابد!!!! نابود کردی 

خدایا به زنان سرزمین مهارت و مدیریت بده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالاخره شمام عصبی شدی یه چیزی گفتی. مرد باشه به غیرتش برمیخوره اخلاق مزخرفشو درست میکنه.

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2728
چه لوسه

شوهرت بگه حسرت زن های مردمو میکشم باز پیشش میخوابی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
تبریک میگم شوهرتو تا ابد!!!! نابود کردی  خدایا به زنان سرزمین مهارت و مدیریت بده

نابود بشه همچین مردی مگه نوبره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من آنست که میدانم‌🌸شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ 
2738
دیگ شورشو درآورده منم ادمم

حق داری خودتو سرزنش نکن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
شوهرت بگه حسرت زن های مردمو میکشم باز پیشش میخوابی؟

وقتی عیب دارم من وقتی اخلاقم گوهه وقتی به شوهرم توجه نمیکنم نیازاشو برطرف نمیکنم زنم حق داره اینو بگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من آنست که میدانم‌🌸شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ 
نابود بشه همچین مردی مگه نوبره 

واقعا که ... شوهرشه ، پدر بچشه.... گل بگیرن نی نی سایتو با این راهنمایی هاش

2706