2737
2734
عنوان

بچه به دعای خی تون نیاز دارم

29 بازدید | 2 پست

بچه ها تو روخدا هردعایی بلدین بخونین عزیزم نیست یماه بی‌خبریم ازش خبر سلامتی بشنویم بخدا فقط خداازحالمون باخبره

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......

اصلاح میکنم به دعای خیرتون خیلی نیاز دارم توروخدا هر دعایی بلدین بخونید برامون وای خدا😭😭😔😔😔

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......

تروخدا پر بازدید بشه بچه ها شاید خدا به دعای شما گوش داد بخدا نمیدونیم کی شبه کی روز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘