2733
2734
عنوان

میدونید چیزی به اسم آینده وجود نداره؟بیا تا بهت بگم دلیلشو

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این نظر چندین دانشمنده و اثبات شدس فقط بهش فکر کن

ما یه عالمه فیلسوف داریم که نظر دادن هیچکسم نگفته درسه یا غلط

دانشمندم فرضیه و نظر خودشو گفته معنی نداره من بپذیرم چون دانشمنده

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
نه آینده وجود داره چون خاطرات وجود دارن  چون رشد جسمی مادی و معنوی وجود داره  این شب و ر ...

درسته

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2731
ما یه عالمه فیلسوف داریم که نظر دادن هیچکسم نگفته درسه یا غلط دانشمندم فرضیه و نظر خودشو گفته معنی ...

خب الان خيلي چیز ناراحت کنندس حرفم ؟داخل ماتریکس گیر کردیم از سیاره ها کره زمین منظومه ها خارج بشی اون بالا اصلا زمان تاریخ عدد ساعت وجود نداره و چیزی نمیگذره ما این تو خودمون فکر می‌کنیم که داریم به جلو میریم

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
حرفایی که گفتم و تصور کن فکر کن اگه ما شب نداشتیم و و کلا روز داشتیم تو وارد روز جدیدی میشدی به آیند ...

خب کلا ما در نظر بگیریم شب نمیاد و ما کلا توی یک روز میمونیم توی همین روز به دنیا میایم رشد میکنیم و زندگی و بعد میمیریم.

شما این یک روز رو یک نخ خیلی بلند در نظر بگیر

اول نخ شروع و آخر نخ پایان.

اون نقطه ی پایان اینده ی همین نقطه ی شروع هست

پس آینده وجود داره

یعنی الان تو کشورهایی ک غروب آفتاب ندارن یا خیلی تایم کوتاهی غروب آفتاب رو دارن در چند ماه از سال زمان ثابته براشون و آینده ندارن 🤔🤔🤔🤔🤔اصلا آینده یعنی چی ؟؟؟یعنی یک ساعت دیگه یعنی  فردایی که نیومده ...خب در هر حال این گذر زمان وجود داره حالا میخواد شب بشه یا نشه

2740

میگن زمان مثل یک ساعته که همیشه داره کار می‌کنه، حتی اگه ما نبینیمش. مثل اینکه هر روز صبح بیدار شی، حتی اگه آسمون همیشه یه رنگ باشه و شب و روز نداشته باشیم، زمان همچنان داره جلو میره. مثل اینکه تو یه اتوبوس نشسته باشی که داره حرکت می‌کنه، حتی اگه پرده‌ها کشیده باشه و بیرونو نبینی، اتوبوس داره جلو میره و تو داری باهاش حرکت میکنی.

اینکه میگیم ما تو ماتریکس گیر کردیم و تکون نمی‌خوریم، می‌تونه یه تصور جالب باشه، ولی واقعیت اینه که زمان واقعیه و داره جلو میره، حتی اگه ما احساس نکنیم. پس، حتی اگه فکر کنیم همه چیز تو ذهنمونه و آینده‌ای نیست، ولی در واقعیت، زمان جریان داره و ما داریم باهاش پیش میریم.

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)

زمان بعدیه که باعث می شه باهاش گذشته،حال و آینده رو ترسیم کنیم

خود دانشمندا زمان رو به عنوان بعد چهارم این جهان معرفی کردن

اگر زمان رو قبول داشته باشی پس این رو هم باید بپذیری که حال آینده و گذشته هم وجود داره

https://harfeto.timefriend.net/17100532762931
خب الان خيلي چیز ناراحت کنندس حرفم ؟داخل ماتریکس گیر کردیم از سیاره ها کره زمین منظومه ها خارج بشی ا ...

ناراحت کننده نیست !من قبولش ندارم خیلی چیزا نقض میشه با این نظریه

خب کلا ما در نظر بگیریم شب نمیاد و ما کلا توی یک روز میمونیم توی همین روز به دنیا میایم رشد میکنیم و ...

بله حرفت کاملا درسته اینده وجود داره همینطور که فردا با امروز متفاوته

شب وجود نداره فقط ما وقتی پشت به خورشید هستیم میگیم شب شده والا همیشه خورشید در حال نور افکندن هست به شب و روز و گذشته و آینده زمانهای ساخته ذهن بشره یعنی به اصطلاح عارفان زمانهای روانشناختی درکش خیلی سخته باید خیلی روش انسان کار کنه تا درک کنه

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه
2706