2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمی‌دونم ما سالمی میگیریم‌خودمون چرخ میکنیم البته الان همه چیزامون تموم شده.اغلب با پدر شوهرم و برادر شوهرم پول میزاریم روهم گوسفند زنده میگیریم هم کمتر پامون در میاد هم تازه تره

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
چطوری میشه اصلا نخری؟ مگه میش۶

بله میشه!

جوری حرف میزنید انگار ایران زندگی نمیکنید !

مردم حتی توان خرید گوشت در کل سال ندارن!

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

۳ نفر 

گمونم تو فاکتور خرید ۶۸۰ دیدم 

ماهیانه مهمان نباشه حدودا ۳ کیلو 

بیشتر مصرفم هم برای کباب تابه ای هست که دخترم و همسرم خیلی دوست دارن 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

۶۰۰ نیم کیلو میخرم دو نفریم 

فقط واسه ماکارونی و کتلت استفاده میکنم به سه چهار قسمت میکنم😔

مامانم اسمانی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوست داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
گوشت راسته که کیلویی ۸۵۰ هست  میخرم خودم چرخ میکنم هر چقدر لازم باشه میخرم ۳ کیلو الی ۵ کیلو

راسته چرخ میکنی؟؟

گوسفند یا گوساله؟

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

خدابگم چیکارشون کنه .دیروز رفتم بخرم گفت ۵۲۰ نگاه کردم خورده گوشت های به درد نخور گوسفندوگوساله بود ،دلم نیومد بخرم دوکیلو و نیم گوشت سردست خریدم استخونهاشو جدا کرد و چرخ کرد شد ۱۶۵۰گرم به مبلغ ۲میلیون و سیصد ☹️

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706