2737
2739
عنوان

کیا دست دلبازن بیایین🥺

333 بازدید | 28 پست

بچه ها من یوقتی خیلی گدا بازی در میارم🥺خودمم بدم میا از این کارم 

مثلا عصری خودم پیشنهاد دادم به یکی از دوستام آش بپزیم بریم پارک 

بعد حالا خودمم زورم داده چرا اینجوری گفتم 

الان زورم داده چرا نخود لوبیا پختم 

از این اخلاقم بدم میاد ولی ناخوداگاه عصبی میشم میگم چرا من باید بپزم چرا یکی دیگ نپزه 

حالا مثلا ب دوستم گفتم من سیر با تلف و سبزی ندارم اونم گفت باشه من میارم باهم بپزیم 

یوقتی همین کارو میکنیم باهم میپزیم نزدیک هم زندگی میکنیم همسایه ایم

...‌

😂😂😂 مثل منی ولی اخرش دیگ اصن یادم تنیاد چی کردم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مواظب باش خیلی حسابگر باشی آدم‌ها رو از خودت دور میکنی 

من یکی خیلی باهام حساب کتاب کنه میزارم کنار

فقط حواسم هست کسی ازم سوء استفاده نکنه و خرج کردنم یکطرفه نباشه وارد حزئیات نمیشم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2738
اوووف خیلی بده خودم پیشنهاد میدم بعد پشیمون میشم

من قرار بود واس دوس پسرم تولد بگیرم🤣🤣 کیک گرفتم ۶۰۰ دادم کیک ۵ نفر بودیم دهن سرویسااا نخوردن کیکو ان اختن رفت جیگرم اتیش گرفت🤣🤣🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

تا دلت بخواد خرج می کنم 

متاسفانه پس انداز کردن برام سخته

اما اصلااااا خساست رو نمی تونم تحمل کنم. مهمترین معیارم تو ازدواج دست و دلبازی بود

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
مواظب باش خیلی حسابگر باشی آدم‌ها رو از خودت دور میکنی  من یکی خیلی باهام حساب کتاب کنه میزارم ...

اوووف خودم عصبی شدم مثلا چند وقت پیش با یکی از دوستای همسرم رفتیم کافه بعد قیلون سفارش داد اونا چهار نفر واسه بچه هاش چلو‌کباب گرفت برا خودشون و ما هر کدوم یه ظرف کشک بادمجون بعد خودش حساب کرد 

دوباره چند وقت پیش رفتیم باز همینجوری از اینا سفارش داد بعد من سختم شده بود اونا چهار نفرن قشنگ واسه به بچه هاش شام سفارش میدع واسه خودمون سر دستی واسه هر زن شوهر یه کشک بادمجون من سختم شده بود چرا ما حساب کنیم

...‌
2706