2733
2734
عنوان

کیا دست دلبازن بیایین🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووف خودم عصبی شدم مثلا چند وقت پیش با یکی از دوستای همسرم رفتیم کافه بعد قیلون سفارش داد اونا چهار ...

😐😐😐😐😐 اینا خساسته نه حساب گری. یه پرس کشک بادمجون سفارش دادین خب ایشون لطف کردن حساب کردن. کبابم می‌گرفتین حساب میکردن. منتها شما ترسیدی پولشو خودت بدی گفتی بزار یه پرس کشک بادمجون بگیرم کم هزینه کنیم.

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2742
واااا کیک حرمت داره چرا همچین کردن 

این ب اون گفت میخوری اون ب این گفت هیچ کس نمیخورد اخرشم همه کاپل بودیم برداشتن این میزد تو صورت دوس پسرش این میزد تو صورت دوس پسرش🤣🤣🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

حالا من دست و دل بازم میگم بریم بیرون خودم پیراشکی اینا درست میکنم میبرم خیلی هم حال میده  البته اونام چیزی میخرن میارن ولی قبل پیشنهادم فکر میکنم که ایا حال درست کردن و مواد اولیه اشو دارم یا نه بعد پیشنهاد میدم.

2740

منه خاک‌برسر..

حالا شاید بخاطر پول خرج‌کردن بعدش نیم‌ساعتی عذاب وجدان‌بگیرم و اون کاخایی که با پولای خرج شده میتونستم بخرم‌بیان‌جلوی چشمم ولی به این‌جیزا اصلا اهمیت‌نمیدم.

بریم‌ بیرون‌یا هرکی بیاد خونمون هرچی‌داریم‌و میارم میریزم‌جلوش.یه بار مهمونی زنونه داشتیم‌ به دخترام‌گفتم‌الان‌بچه هاشون اومدن چیپس و پفکارو درنیار تا قبل عصرونه‌ خودم‌بیارم‌ تا مهمونام اومدن دختر بزرگم‌گفت ما انقد خوراکی داریم مامانم نمیزاره بیارم‌واستون🤣🤣🤣دخترامم‌بدتر از خودمن

خاک تو سرشون 

دلم کیک میخاد هنوز🤣🤣🤣

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
اوووف خودم عصبی شدم مثلا چند وقت پیش با یکی از دوستای همسرم رفتیم کافه بعد قیلون سفارش داد اونا چهار ...

شما بچه داری؟

حساب نکنید دیگه اگه شما دو نفرید دوبار اونا حساب کنن  یه بار شما