2733
2739
عنوان

دیگه خسته ام کرده خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 97 پست
عزیزم خودتو مقصر ندون محلی به شوهرت هم نذار .تا حالا هرچه شما ناسزا شنیدی برای شوهرت عادی بود یک بار ...

شوهرم از این شرایط که پیش اومده ناراحت بود وگرنه نشنید که من جواب خواهرشو دادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جایی که بهت احترام نمیزارن نرو  ببخشید ولی شوهرت هم مقصره باید جواب خواهرش بده با فحش و دعوا ن ...

میدونی من مطمنم این با شوهرم مشکل داره یه جورایی میخاد اونو بچزونه منو اذیت میکنه کلا با همه مشکل داره با شوهرشم مشکل داشت طلاق گرفت

ببین ما یه سال پیش بحث کردیمو کلا با هم هیچ کاری نداشتیم حرفم نمیزدیم  و اون الان دوباره داره ز ...

هرچیزی که بوده ،ببین مقصر صد در صدم باشه بهش اجازه نده ارامشتو بهم بریزه مخصوصا اگه بقیه در حال تماشا کردن هستن شما سکوت کنی بزرگوارتر ب نظر میرسی 

نهایتش جایی با هم تنها شدین بهش بگو من به حرفهای مفت و توهین‌های تو ریالی اهمیت نمیدم انقد فحاشی کن که بترکی

2731
دقیقا کار شوهرم خیلی منو شوکه کرد 

سعی کن رابطتو قطع کنی اگه با شوهرت مشکل داره به شوهرت بگه چکار به شما داره حتما مشکل داره 

من خواهر شوهرم سالهاست هی تیکه و کنایه میزنه ۲سال قبل از داداشش دلخور بود منو کشید وسط باهام با لحن بد حرف زد و به شوهرم کلی حرف زد من جوابشو دادم الان فطع رابطه کردم خونش نمیرم تلفنی حرف نمیزنم عید همسر گفت چکار کنم زنگ بزنم تبریک بگم من گفتم خواهرته اگه میخوای زنگ بزن ولی حق نداری گوشی بدی به من  . همسرمم زنگ نزد 

حالا ما خیلی داستان داریم مادرشوهرم و خواهرشوهرم  ارثی که به همسرم رسیده بود خوردن کلی پشت ما حرف زدن داستان زیاد داریم برای همین همسرمم ازشون دلسرد شده 

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷
والا مشکل از خودته .. خوشت میاد پاشی بری جاییکه طالبت نیستن و دعوتت نمیکنن ؟ برا خودت تا الان که ارز ...

مامانتون خیلی باسیاست و با تجربس

من مامانم انقدر رو داده بهشون که زنک کم مونده سوار مامانمم بشه ازش سواری بگیره 

هی به مامانم بدی میکنن

هرچی میگم مامانمو که نکن اشتباس میگه اره راست میگی باز فردا میبینم پاشده با مادرشوهرم رفته اینور اونور

2740