2737
2734
عنوان

کیا تاوان دل شکستن رو دادن و کیا تاوان دل شکستشونو دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 173 پست
قربونت عزیزم خواهش میکنم. نمیدونم کی و چرا دلتو شکسته اما رهاش کن و ببخشش...تو لایق این حجم از کینه ...

مرسی قربونت برم 

توی پست هام گفتم ک برای چی دلم شکسته همین چندپست عقب تره 

مرسی از حرفات الهی خدا بهت دلخوش بده

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
اما من باز دلم نمیاد نفرین کنم بااینکه خیلی داریم سختی میکشیم  دعا کن واسمون به زودی همه چی در ...

خدا صدای دل شکسته هارو میشنوه منم با این دله شکستم از ته دلم از خدا میخام هرچی زودتر ب مراددلتون برسید الهی خبرای خوشی بشنوید ک جبران تموم سختی هاتون باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بیرحمن خیلی ظالمن بخدا حتی یه درصدم فکرشو نمیکردم یه ادم انقدر بیرحم باشه کافر هم این کارو نمیک ...

دقیقا موقعی ادما بی رحم میشن ک ما با خودمون بی رحم میشیم قشنگم

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست

عزیزم بهترین کار اینه رو عزت نفست کار کنی و روز ب روز بهتر بشی تا یه حسرت بیفته تو دلش 

کاری کن نقره داغ بشه اون با پیشرفتت 

خودتو افسرده و شکسته نکن ک ببینه و بگه خوب شد ازش گذشتم

نمیدونم بخدا من نفرینش نکردم نتونستم ولی داعون شدم انواع بیماری جسمی و روحی تویک سال جدایی اش تحمل ک ...

الهی بمیرم برای دلت با تموم وجودم درکت میکنم دوماهه دارم با بندبند وجودم تموم زجراتو میکشم الهی خدا بهت ارامش بده

2728
دقیقا موقعی ادما بی رحم میشن ک ما با خودمون بی رحم میشیم قشنگم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست عزیزم ب ...

به زمان نیاز دارم تا بتونم بازم پاشم سرپا اخه جوری زدنم زمین که انتظارشو نداشتم 

به زمان نیاز دارم تا بتونم بازم پاشم سرپا اخه جوری زدنم زمین که انتظارشو نداشتم 

آره عزیزم بهترین دارو واسه شما الان زمانه

تا دلت میخواد گریه کن خودتو خالی کن 

با دوستات حرف بزن کلا تخلیه روانی انجام بده

عزیزم یه تکنیک هست ک به تخلیه روانی کمک میکنه یعنی شما با این تکنیک میتونی تا حدودی حالتو بهتر کنی

2738
خدا صدای دل شکسته هارو میشنوه منم با این دله شکستم از ته دلم از خدا میخام هرچی زودتر ب مراددلتون برس ...

قربون دل مهربونت بشم عزیزم 

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
آره عزیزم بهترین دارو واسه شما الان زمانه تا دلت میخواد گریه کن خودتو خالی کن  با دوستات حرف ...

مرسی عزیزدلم مرسی که باحرفات ارومم کردی 

یکی از عزیزانم گفت ک مادر شوهرت دوستت نداره وگرنه فلان موقیعت ماو میداد بهت و جلوی من تند تند ب عروسش تقریبا ۳سال پیش ۱۰ ۲۰تومن داد گفتم خدایا میدونی مادرشوهرم قصدی نداشته اون منو ت ی جمع بی ارزش کرد ولی من نفرینش نمیکنم..دوماه بعدش دعوا کردن و عروس طلاق گرفت

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
الهی بمیرم برا دلت  خدا بهترینارو نصیب قلب مهربونت کنه خواهری

خدانکنه فداتشم همچنین برای شما🥰😘

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

چنسال پیش ی خواستگار داشتم فقط در حد دوسه بار اومدن خونمون حقیتش همچیش خوب بود ولی ب دلم نمینشت بحث ی عمر زندگی بود در نهایت بعد چندسال زن گرف ولی خودشو خانوادش منو دوست داشتن-گذشت تا پارسال من یکیو دوست داشتم اونم تظاهر میکرد ب هیچ وجه کوتا نمیام -خواهراش نزاشتن و دله من خیلی بد شکست(دیگ نمیدونم تاوان دل اون شخص بود یا ن)

آنکه راارزش دهی انسان بماند آرزوست✨

راهنمایی بودم سر شوخی و مسخره بازی گفتم آره من مواد میکشم😂😂🤣یکی جدی گرفت رفت مدرسه به مدیرمون گزارش داد مادرش اومد مدرسه گف این پدر و مادرش کیه چرا همچین دانش آموزی تو مدرسه راه دادید 

بعد من اونسال به سختی تو اون مدرسه قبول شدم و نمیخواستم وجه ام خراب بشه ولی جلو مدیر خراب شد قشنگ کلی دلم برا بابام سوخت دلم واقعااااا شکست 

بعد همون دختره دوسه سال بعد چناااان ابروش تمام مدرسه رفت نامزد داشت اگ مدرسه می‌فهمید اخراج میکرد کلی مدرسه فهمیدن از مدرسه اخراج شد و کلیییییی پشت سرش حرف شد

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
2706