2733
2739
عنوان

این آدما باهوشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 79 پست

بیشتر ربط به حافظه یادگیری داره

من شب امتحان میخوندم نمراتم از دوستام که مثلا یک هفته میخوندن بالا تر میشد ولی لزوما نمیشه گفت باهوش‌تر بودم 

بنظرم تقریبا همه توانایی اینو دارن خودخوان باشن ویژگی خاصی نیست 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من معدل ترم یکم افتضاح شد  شب امتحانی بودم سر کلاس هیچی گوش ندادم  هیچی هم توی طول ترم ن ...

منم پیرا میخونم 

شب امتحانی که چه عرض کنم از ساعت ۳ نیمه شب میخوندم تا ۵ صبح و معدلم از نظر خودم اوکی بود 

میتونی معدلتو بگی؟

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
بیشتر ربط به حافظه یادگیری داره من شب امتحان میخوندم نمراتم از دوستام که مثلا یک هفته میخوندن بالا ...

خود خوان خیلی سخته توی درسای علوم پزشکی 

تحلیل بالا میخواد 

من همه درسا خودخوان هستم

2731
۱۵😂😂

عیبی نداره😂 اینم خوبه 

من ۱۹.۲ شدم باز هم جزو سه نفر اول نبودم😐 در این حد دوستان پیشرو بودن در دانشگاه

به کتفمون باید بگیریم😁 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2738
من فکر کنم سخت تره رشتم 

بین پیرا ها فکر نکنم از پرستاری سخت تر باشه 

چون با دروس بچه اتاق عمل،مامایی،علوم آزمایشگاهی و بهداشت عمومی هم آشنایی دارم مگر اینکه رشته شما چیز دیگه ای باشه

2706