2733
2739

خودم خیلی از این خوابای مسخره میبینم 😂

بیدار که میشم خندم میگیره 

میشه یه صلوات بفرستین تو درسام و امتحاناتم موفق باشم ممنون 💗✨️

مسخره ترین خواب ها وقتیه که خواب میبینم امتحان دارم و دیرم شده

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواب دیدم شوهرم زن گرفته دم صبح بود تو خواب انقد حرص خوردم ک با سر درد از خواب پاشدم 😐😂خلاصه به چسخل بودن خودم پی بردم

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2740

وقتی خیلی کوچیک بودم شبا خواب می‌دیدم تلوزیون خونمون دستو پا درآورده 👀

تا مدتها تلوزیون نگاه نمی‌کردم ازش میترسیدم

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)

وای اینو منم خیلی میبینم 

یا سر جلسه هستم و جواب سوال هارو ننوشتم و وقت تموم شده 😭😃😃😃😃

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

خواب های مسخره منم بیشتر مربوط به مدرسن 

همین دیروز خواب دیدم چند تا از پسرای فامیل همکلاسیامن بعد یکیشون نشته بود سر جای من بلند نمیشد 

میشه یه صلوات بفرستین تو درسام و امتحاناتم موفق باشم ممنون 💗✨️
2706